Jackpot! – zwiastun nowej komedii z Johnem Ceną i Awkwafiną

Amazon MGM Studios wypuściło zwiastun Jackpot! Będzie to komedia akcji z Awkwafiną, Johnem Ceną i Simu Liu w rolach głównych. Jackpot! zadebiutuje na Prime Video 15 sierpnia.

W wyreżyserowanym przez Paula Feiga Jackpot! Awkwafina wciela się w rolę Katie, która w 2030 roku wygrywa wielomiliardową kumulację w „Wielkiej Loterii”. Ma czas do zachodu słońca, by odebrać nagrodę. Niestety, jest pewien haczyk: każdy, kto zabije zwycięzcę i pochwyci jego los, może przejąć fortunę.

Zobacz również: Sprawa rodzinna – recenzja filmu. Powinna była zostać w rodzinie.

Do akcji wkracza grany przez Johna Cenę Noel Cassidy, czyli „amatorski agent ochrony loterii”. Ma za zadanie upewnić się, że Katie przeżyje wystarczająco długo, by odebrać pieniądze. W zamian ma otrzymać część wygranej.

Simu Liu gra rywalizującego agenta ochrony Louisa Lewisa. Jest on właścicielem największej agencji ochrony loterii w Los Angeles i również poluje na prowizję Katie.

Źródło grafiki: ComingSoon.net

Joanna Sekuła

Absolwentka filologii angielskiej Uniwersytetu Gdańskiego. Nauczycielka i tłumaczka. Trochę Gorzowianka, trochę nadal Kalifornijka. Miłośniczka punka, horrorów, maksymalizmu, diabłów tasmańskich. Pisze od piątego roku życia.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze