Nowe materiały zza kulis gry Flint: Treasure of Oblivion

Firmy Microids i Savage Level przedstawiają drugie wideo z serii o powstawaniu gry Flint: Treasure of Oblivion! Po poznaniu motywacji i inspiracji w pierwszej części, w nowym odcinku skupiają się na wyjątkowym sposobie opowiadania historii w grze.

Wykorzystując styl frankofońskich komiksów do prowadzenia narracji w taktycznym RPG, studio Savage Level zdecydowało się umieścić to narzędzie w sercu przygody, aby zapewnić wyjątkowe wrażenia każdemu graczowi. Dzięki takiemu podejściu eksploracja i taktyczna walka zostają dodatkowo połączone w służbie historii. Flint: Treasure of Oblivion obiecuje graczom całkowite zanurzenie w bogatym i tętniącym życiem świecie dzięki płynnej i dynamicznej wizualnie narracji.

Zobacz również: K2: Digital Edition – pierwsze wrażenia z rozgrywki

Flint: Treasure of Oblivion to przygoda ze strategiczną głębią dzięki turowej mechanice walki, która odświeża podstawy gatunku, czerpiąc z mechaniki gier RPG i planszowych, zwłaszcza poprzez rzuty kostką. Gracze muszą starannie zebrać załogę, gdzie każdy członek ma unikalne umiejętności, które wpływają na ogólną strategię. Podczas faz taktycznych gracze mogą używać kart umiejętności i przedmiotów, aby wzmocnić załogę i ulepszyć kości, których rzuty określają wynik akcji, aby wpłynąć na nieprzewidywalność walki. Gra wyjdzie na platformy PC, PlayStation 5 i Xbox Series X|S w czwartym kwartale 2024 roku.


Źródło: materiały prasowe (Plaion)
Fot. główna: materiały promocyjne (Microids, Savage Level)

Patrycja Grylicka

Fanka Far Cry 5 oraz książek Stephena Kinga. Zna się na wszystkim po trochu i na niczym konkretnie, ale robi, co może, żeby w końcu to zmienić i się trochę ustatkować.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze