The Binding of Isaac: Cztery dusze – druga edycja karcianki z premierą w sierpniu!

Poświęcenie, zdrady i… makabryczna zabawa!

Wejdź do upiornego i makabrycznego świata, zbieraj skarby, gromadź łupy, pokonuj potwory i bądź pierwszym graczem, który przejmie kontrolę nad najcenniejszym dobrem na świecie! The Binding of Isaac: Cztery dusze to druga edycja karcianki o poświeceniu, zdradzie i gromadzeniu przedmiotów, stworzona na podstawie niezwykle popularnej gry wideo. W pudełku znajdziesz ponad 300 kart, dzięki czemu każda rozgrywka będzie zupełnie inna. Odkryj zabójcze kombinacje, wzmocnij swoje zdolności, zdradzaj innych i wygraj!

Zobacz również: Rzeka Złota i The Mandalorian: Przygody – dwie nowe planszówki od Rebel z premierą w sierpniu!

Wraz z grą podstawową, 7 sierpnia do sprzedaży trafi także dodatek Requiem, wzbogacający pulę o ponad 250 nowych kart, dzięki którym Twoje rozgrywki będą jeszcze bardziej niepowtarzalne.

The Binding of Isaac

Gracze po kolei rozgrywają swoje tury, podczas których zagrywają karty łupów i aktywują zdolności, dzięki którym zabijają potwory. W ten sposób zdobywają kolejne łupy, przedmioty i dusze. Po drodze czeka nas mnóstwo interakcji: będziemy współpracować i wymieniać przysługi, ale też dokonywać spektakularnych aktów zdrady. Zwycięży ten, kto jako pierwszy będzie kontrolował cztery dusze.


Podstawowe informacje: 
Liczba graczy: 1-4+
Wiek graczy: 18+
Czas gry: 30-60 minut
Kategoria: strategiczne
Mechanika: negocjacje, rzuty kośćmi, zróżnicowane moce graczy

Krzysztof Wdowik

Nie lubi (albo nie umie) mówić zbyt poważnie i zawile o popkulturze. Nie lubi też kierunku, w którym poszedł Hollywood i branża gamingowa. A już na pewno nie lubi pisać o sobie w trzeciej osobie. W ogóle to on mało co lubi.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze