Bandyci czasu – pierwszy zwiastun i zdjęcia z serialu

Apple TV+ opublikował oficjalny zwiastun nowego serialu Bandyci czasu. Za sterami stoją Taika Waititi, Jemaine Clement (Flight of the Conchords) oraz Iain Morris (The Inbetweeners).

Nowy tytuł zdaje się czerpać garściami z onirycznej pseudo-rzeczywistości filmu z 1981 roku, na którym jest oparty. Serial skupia się na jedenastoletnim Kevinie (Kal-El Tuck), który znajduje w swoim pokoju portal i łączy się z grupą złodziei skaczących w czasie. Oprócz Tucka, w serialu Bandyci czasu występują także Lisa Kudrow, Rune Temte, Tadhg Murphy, Roger Jean Nsengiyumva i Kiera Thompson.

Zobacz również: Planeta Małp. Trylogia – recenzja wydania Blu-ray

Choć jest to adaptacja Bandytów czasu Terry’ego Gilliama, zwiastun jasno pokazuje, że stawia na indywidualizm. Widzimy tu różne postaci, okresy i sytuacje. Kostiumy i fantastyczne otoczenie wyglądają podobnie, aczkolwiek prościej niż „zagracony” styl wizualny Gilliama.

Premiera dwóch pierwszych odcinków 24 lipca, pozostałe będą wychodzić co tydzień. Sezon 1 liczy 10 odcinków.

Bandyci czasu
Jemaine Clement | AppleTV+
Bandyci czasu
Charlyne Yi, Rune Temte, Lisa Kudrow, Tadhg Murphy, Roger Jean Nsengiyumva | AppleTV+
Bandyci czasu
Kadr z 9. odcinka | AppleTV+
Bandyci czasu
Oficjalny plakat | AppleTV+

Źródło grafiki głównej: AppleTV+

Joanna Sekuła

Absolwentka filologii angielskiej Uniwersytetu Gdańskiego. Nauczycielka i tłumaczka. Trochę Gorzowianka, trochę nadal Kalifornijka. Miłośniczka punka, horrorów, maksymalizmu, diabłów tasmańskich. Pisze od piątego roku życia.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze