Libre – data premiery filmu od Prime Video

Po Balu szalonych kobiet, nowy film Mélanie Laurent z Lucasem Bravo w roli głównej zadebiutuje na Prime Video 1 listopada.

Platforma Prime Video ujawniła pierwsze zdjęcia do nowego filmu Libre w reżyserii Mélanie Laurent  z Lucasem BravoLéą Luce Busato i Yvanem Attalem. W filmie występują również Rasha VukvicSteve TientcheuDavid MurgiaLéo Chalié  i Slimane DaziLibre zadebiutuje 1 listopada wyłącznie na Prime Video w ponad 240 krajach i terytoriach.

Zobacz również: Gliniarz z Beverly Hills: Axel F – recenzja filmu. Wehikuł czasu

Kadr z filmu Libre
Kadr z filmu Libre

Zainspirowany brawurowymi wyczynami legendarnego, wyjętego spod prawa przestępcy we Francji na przełomie lat 70. i 80.. Libre przedstawia porywającą historię Bruno Sulaka (Lucas Bravo). To zuchwałyi odważny złodziej, który skradł nie tylko serca ludu, ale i wielkie pieniądze. Znany ze swojego uroku i finezji Sulak dokonywał śmiałych napadów, nie oddając przy tym ani jednego strzału. Kryminalistę ścigał George Moréas (Yvan Attal), niestrudzony komisarz policji z talentem do przechytrzania przestępców. W miarę postępów Moréasa, ucieczki Sulaka z więzienia stawały się legendarne. Napędzane były żądzą wolności i palącym pragnieniem powrotu do swojej kochanki Annie (Léa Luce Busato). Z czasem Sulak i Annie stali się ostatecznymi symbolami buntu w porywającej grze w kotka i myszkę, która ogarnęła cały naród.

Współscenarzystami filmu są Mélanie Laurent i Chris Deslandes, a jego producentem jest Alain Goldman.

Fot. główna: kadr z filmu Libre

Katarzyna Jarczak

Tiara przydzieliła ją do Slytherinu. Kocha kino skandynawskie, a w szczególności duńskie. Do tego stopnia, że postanowiła się nauczyć tego języka. Jej celem jest przeczytanie manifestu Dogme 95 w oryginale. Dzień bez obejrzenia filmu lub odcinka serialu uważa za stracony. Uwielbia festiwale filmowe. Uprawia pole dance, a od niedawna gra na perkusji. W wolnych chwilach czyta książki.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze