NBA 2K25 oficjalnie zapowiedziane

Wydawca 2K ogłosił grę NBA 2K25. Tytuł w pudełkach ukaże się 6 września na PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X, Xbox One oraz Nintendo Switch. Gwiazdą okładki Edycji Standardowej został skrzydłowy Boston Celtics Jayson Tatum.

Dzisiaj 2K ogłosiło, że skrzydłowy Boston Celtics i mistrz NBA Jayson Tatum będzie twarzą okładki standardowej edycji NBA 2K25. Gra będzie dostępna od 6 września na PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S, Xbox One, PC i Nintendo Switch.

Zobacz również: Expeditions: A Mudrunner Game – recenzja gry. Firewatch w opalach diesla

W NBA 2K25 użytkownicy będą rywalizować w nowych trybach MyTEAM, a gracze na platformach nowej generacji doświadczą również szóstej ery w MyNBA, bardziej kompaktowego i interaktywnego Miasta, wraz z szansą na utrwalenie swojego statusu G.O.A.T. w The W. Doświadczą oni również zupełnie nowej metropolii Neighborhood, w której będą mogli wykonywać zadania, zdobywać nagrody i przyćmić swoich rywali. Odwiedź oficjalną stronę internetową NBA 2K25, aby uzyskać pełny przegląd szczegółów SKU, dostępności i innych informacji.

Fot. materiały promocyjne (2K)

Źródło: materiały prasowe (Cenega)
Fot. główna: materiały promocyjne (2K)

Patrycja Grylicka

Fanka Far Cry 5 oraz książek Stephena Kinga. Zna się na wszystkim po trochu i na niczym konkretnie, ale robi, co może, żeby w końcu to zmienić i się trochę ustatkować.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze