Zobacz Zabierz mnie na księżyc w ramach Kina na obcasach

Przedpremierowy pokaz filmu Zabierz mnie na księżyc już 11 lipca podczas „Kina na Obcasach”. Na uczestników wydarzenia będą czekali na wielkim ekranie odtwórcy głównych ról – Scarlett Johansson i Channing Tatum.

Tym razem na uczestników cyklu „Kino na Obcasach” czeka zabawna i stylowa komedia. Akcja rozgrywa się na tle historycznego wydarzenia jakim było lądowanie Apollo 11 na Księżycu. Kelly Jones, specjalistka od marketingu (Scarlett Johansson) zostaje zatrudniona, aby naprawić publiczny wizerunek NASA. Zaczyna działać i iskry lecą we wszystkich kierunkach, Kelly sieje spustoszenie. Szefem odpowiedzialnym za wystrzelenie rakiety jest Cole Davis (Channing Tatum). Kiedy Biały Dom uznaje, że misja jest zbyt ważna, aby miała zakończyć się niepowodzeniem, Jones otrzymuje polecenie zorganizowania fałszywego lądowania na Księżycu. I zaczyna się prawdziwe odliczanie…

Zobacz również: Tylko my dwoje – recenzja filmu. Kiedy obsesja spotyka miłość

Materiały prasowe Multikino
Materiały prasowe Multikino

Podczas lipcowego spotkania nie zabraknie prezentów, które przygotowaliśmy wraz ze sponsorami cyklu.

„Kino na Obcasach” odbędzie się 11 lipca o godz. 19.00 w Multikinie: Elbląg, Gdańsk, Głogów, Kalisz, Katowice, Kłodzko, Koszalin, Kraków, Leszno, Mielec, Olsztyn, Poznań Stary Browar, Rumia, Słupsk, Szczecin, Świdnica, Świnoujście, Tychy Gemini, Warszawa Młociny, Warszawa Targówek, Warszawa Złote Tarasy, Włocławek, Wrocław Pasaż, Zabrze.

Bilety na „Kino na Obcasach” są dostępne w kasie kina, na stronie www.multikino.pl oraz w aplikacji mobilnej.

Fot. główna: materiały prasowe Multikino

Katarzyna Jarczak

Tiara przydzieliła ją do Slytherinu. Kocha kino skandynawskie, a w szczególności duńskie. Do tego stopnia, że postanowiła się nauczyć tego języka. Jej celem jest przeczytanie manifestu Dogme 95 w oryginale. Dzień bez obejrzenia filmu lub odcinka serialu uważa za stracony. Uwielbia festiwale filmowe. Uprawia pole dance, a od niedawna gra na perkusji. W wolnych chwilach czyta książki.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze