Mickey 17 – wyjątkowa seria nowych plakatów

Mickey 17 to nadchodzący od studia Warner Bros. Pictures film science fiction o bardzo oryginalnej fabule. Kampania promocyjna tylko podkreśla wyjątkowość tej produkcji.

Zwiastuny Mickey 17 krążą już po sieci od jakiegoś czasu. Warto podkreślić, że skutecznie promują kreatywną i niezwykle intrygującą historię. Poza ujęciami z filmu otrzymaliśmy także 9 nowych plakatów. Marketingowcy wydają się iść tropem tych plakatów, które otrzymaliśmy w 2023 w ramach promocji filmu Barbie.

Zobacz również: Flow – recenzja filmu. Wszystkie łapy na pokład!

Mickey 17

Robert Pattinson

Joon-Ho Bong Mickey 17 plakat

Warner Bros
fot. materiały prasowe

W przypadku filmu Grety Gerwig otrzymaliśmy wariacje plakatów przedstawiających różne wersje Barbie i Kena. Jednak Mickey 17 w reżyserii Joon-ho Bong (Parasite) otrzymało grafiki pokazujące, że praca głównego bohatera jest najgorszą robotą w uniwersum. Opublikowane przez serwis Fandango na serwisie X (dawniej Twitter) plakaty prezentują warianty postaci granej przez Roberta Pattinsona. Ze względu na fabułę filmu możemy się domyślać, że raczej nie spotkał ich szczęśliwy los. Wskazują na to również zapowiedzi wideo.

Zobacz również: Najlepsze filmy z Batmanem

Robert Pattinson Mickey 17 Mickey 17 Toxic Mickey7

Mark Ruffalo
fot. materiały prasowe

Fabuła produkcji toczy się w odległej przyszłości, gdzie ludzie starają się skolonizować lodową planetę Niflheim. Główny protagonista Mickey Barnes (Robert Pattinson) jest pracownikiem ekspedycji. Jego zadaniem jest wykonywanie najbardziej niebezpiecznych i często samobójczych misji. Bohater w przypadku śmierci zostaje ponownie ożywiony, a większość jego wspomnień nie znika. Po kilku zgonach Mickey zaczyna dostrzegać swoją wyjątkową i równocześnie niebezpieczną rolę. Prawdziwe problemy nie tylko związane z nim samym, ale także z ekspedycją rozpoczynają się, gdy duplikacja wymyka się spod kontroli i następuje zwielokrotnienie.

Mickey 17 to luźna adaptacja noweli Mickey7 autorstwa Edwarda Ashtona. Oprócz Roberta Pattinsona w obsadzie znaleźli się także Naomi Ackie, Toni Collette, Mark Ruffalo czy Steven Yeun. Światowa premiera filmu odbędzie się 6 marca 2025 roku, natomiast w Polsce do kin trafi 14 marca 2025 roku.


fot. materiały prasowe

Krystian Wieczorek

Aspirujący reżyser (jeszcze) bez portfolio. Za najważniejszą wartość w życiu uważam ciągły rozwój. Kocham poznawać ludzi, analizować filmy i zdobywać nowe umiejętności.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze