Do sieci trafił nowy zwiastun Bambi: The Reckoning od twórców Puchatkowersum. Jak uroczy jelonek prezentuje się w brutalnej wersji?
Twórcy Puchatkowersum nie dają za wygraną i wciąż podejmują się produkcji kolejnych slasherów o postaciach z bajek. Doczekaliśmy się dwóch części filmu Puchatek: Krew i miód. Wkrótce zadebiutować mają też Pinocchio Unstrung oraz Bambi: The Reckoning, którego nowy zwiastun jest już dostępny.
Zobacz również: Puchatek: Krew i miód 2 – recenzja filmu. Twórcy o bardzo małym rozumku – Popkulturowcy
Najnowszy film Dana Allena skupi się Xanie i jej synu Benjim, którzy ulegli wypadkowi samochodowemu. Muszą uciekać przez las, bo poluje na nich Bambi. Ten znany z bajek, uroczy jelonek po stracie swojej matki zmutował. Zamienił się w demoniczną istotę wymierzającą sprawiedliwość w bardzo brutalny sposób. Bambi: The Reckoning wyląduje w kinach latem 2025 roku.
Warto wspomnieć, że twórcy Puchatkowersum zamierzają stworzyć crossover wszystkich swoich slasherów. Spotkają się w nim potwory nie tylko z obu Puchatków, Pinokia i Bambiego, ale także z planowanych filmów o Piotrusiu Panie, Szalonym Kapeluszniku oraz Śpiącej Królewnie. Robocza nazwa projektu to Poohniverse: Monsters Assemble.