Startuje sezon 5 w Call of Duty: Mobile — Primal Reckoning!

Niebezpieczne drapieżniki zaczną przemierzać Call of Duty: Mobile wraz ze startem 5 sezonu — Primal Reckoning.

Startuje 5 sezon w Call of Duty: MobilePrimal Reckoning! Spróbuj sił na nowej mapie dla trybu wieloosobowego – Zoo. Skorzystaj z nowej skórki Combat Axe oraz Smoke Grenade i sprawdź nowy pistolet maszynowy VMP. W trybie Battle Royale odwiedź Buy Stations i eliminuj wrogów, aby złupić ich gotówkę, którą wykorzystasz na kolejne zakupy.

Nowa przepustka bojowa zawiera kolekcję skórek operatorów, schematów broni z futurystycznym, dystopijnym motywem inspirowanym sezonową współpracą z NieR: Automata, w tym wydarzenie tematyczne z udziałem operatora Kui Ji – YoRHa nr 9 Type S. Sezon 5 — Primal Reckoning rozpoczyna się 29 maja o 2:00 czasu polskiego. Aby uzyskać szczegółowe informacje na temat 5 sezonu Call of Duty: Mobile, odwiedź blog Call of Duty.

Zobacz również: Call of Duty: Modern Warfare III – recenzja gry. Makarow, Makarow, ty…


Źródło: komunikat prasowy (YAGA MEDIA)
Fot. główna: materiały prasowe (YAGA MEDIA)

Robert Ryzner

Z wykształcenia inżynier, z zamiłowania copywriter i początkujący marketingowiec. Karierę w świecie gier rozpoczął jako zapalony fan cRPG, by po latach przejść przez intensywne sesje w strzelankach i ostatecznie zanurzyć się w świecie gier gacha, MOBA oraz MMORPG.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze