Anulowano produkcję serialu Ostatnia rubież po jednym sezonie

Zanim rok dobiegnie końca, Apple TV+ usuwa z kalendarza serial. Według doniesień, produkcja Ostatniej rubieży z Jasonem Clarke’em (Mudbound) zostaje anulowana po jednym sezonie.

Ten trzymający w napięciu serial opowiada historię Franka Remnicka (Jason Clarke), szeryfa patrolującego odludne tereny Alaski. Pada on ofiarą ataku po odkryciu katastrofy samolotu więziennego. Podczas gdy więźniowie wydostają się na wolność, Remnick musi walczyć o przetrwanie.

„Obarczony zadaniem ochrony miasta, któremu ślubował zapewnić bezpieczeństwo, [Remnick] zaczyna podejrzewać, że katastrofa nie była wypadkiem, a pierwszym krokiem starannie opracowanego planu o dalekosiężnych i niszczycielskich konsekwencjach” – czytamy w oficjalnym opisie serialu.

Zobacz również: Cztery trupy w barszcz – recenzja książki. Świąteczne zagadki

Ostatnia rubież
kadr z serialu

Jon Bokenkamp i Richard D’Ovidio byli twórcami serialu Ostatnia rubież i pełnili funkcję producentów wykonawczych wraz z reżyserem Samem Hargrave’em. Oprócz Jasona Clarke’a w serialu wystąpili również Dominic Cooper, Haley Bennett, Simone Kessell, Dallas Goldtooth, Tait Blum i Alfre Woodard.


Fot. główna: plakat serialu

Zuzanna Flis

Entuzjastka animacji i wszystkiego, co zdoła mnie utrzymać w miejscu przez więcej niż kilka minut. Nieśmiało marzy mi się zanurzenie w szeroko pojętym pisarstwie, a Popkulturowcy dają mi możliwość stawiania kroków w tym kierunku :)

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze