Pięć zupełnie nowych plakatów do filmu Supergirl

Najnowsze widowisko DCU zadebiutuje na ekranach kin już 26 czerwca. Aby jeszcze bardziej rozgrzać fanów, James Gunn na swoich social mediach podzielił się nowymi plakatami z nadchodzącej produkcji.

Pięć grafik promocyjnych przedstawia po jednym z pięciu głównych bohaterów Supergirl. Mamy oczywiście Kare Zor-El (Milly Alcock), Lobo (Jason Momoa), Ruthye Marye Knoll (Eve Ridley), Krema z Żółtych Wzgórz (Matthias Schoenaerts) oraz uwielbianego Krypto Superpsa. Każda z postaci stoi na tle logotypu Supergirl w innych wersjach kolorystycznych. Film opowie o młodej kosmitce Ruthye, która pragnie zemścić się na zabójcach jej ojca. W tym celu szuka Kary, która po utracie bliskich i domu, błąka się po galaktyce. Dziewczyny wspólnie wyruszają w międzygwiezdną podróż, a Kara początkowo niechętnie angażuje się w misję naznaczoną zemstą i przemocą. Za reżyserię Supergirl odpowiada Craig Gillespie, a za scenariusz Ana Nogueira.

Zobacz również: Euforia – recenzja 3. sezonu. Seksualna odyseja Sama Levinsona

Supergirl

Lobo, Jason Momoa

Krypto

Eve Ridley

Krem z Żółtych Wzgórz


fot. gł.: materiały promocyjne filmu

Kornel Lis

Licealista z głową wiecznie w chmurach. Oddany fan Marvela oraz miłośnik gatunków fantasy i superhero w każdej postaci. Stara się nadrabiać klasyki, ale jednocześnie pamięta o śledzeniu wszelkich nowości. Gdy jakimś cudem nic nie ogląda, gra w planszówki, pisze opowiadania lub próbuje nadążyć z materiałem z historii.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze