Niezniszczalni 4 z obsadzonym antagonistą

Jest taka seria filmowa, która bliska jest fanom kina akcji lat osiemdziesiątych. Seria, która zbiera wszystkich starych wyjadaczy i liczy się w niej tylko czysta rozrywka. Chodzi oczywiście o Niezniszczalnych. Tych, którzy czekają na część czwartą, zapewne ucieszy fakt, że znamy nazwisko złoczyńcy w filmie.

Niektóre filmy tworzy się dla sztuki. Mają pobudzać nasze szare komórki. Postarać się skłonić do refleksji, otworzyć nasze umysły na nowe horyzonty. Inne mają być czystą rozrywką. Po prostu idziemy do kina z popcornem i bawimy się przednio. Dodałbym jednak jeszcze jedną podkategorię. Filmy tworzone ku uciesze samych aktorów i ich fanów. Serią takich filmów niewątpliwie jest The Expendables, czyli u nas Niezniszczalni. Ilekroć spojrzeć na wywiady czy nagrania z planu, widać jak grupa starych wyjadaczy kina akcji, cieszy się każdą minutą spędzoną na planie. Z tego, że może jeszcze trochę pobiegać oraz postrzelać. Do tego to wszystko z ludźmi o bardzo podobnej genezie kariery, co tylko dodaje całości swoistego uroku.

Niezniszczalni 4 to kolejna produkcja z tej serii, która jest właśnie na etapie kręcenia zdjęć. Dlatego też na ten moment nie wiadomo o samej produkcji zbyt wiele, prócz pogłosek, że film ma dać podłoże do przekazania pałeczki niesienia serii na barkach w ręce Jasona Stathama. Nie pozostajemy jednak bez żadnych informacji, gdyż co i rusz pojawiają się różne zdjęcia z planu filmu, czy też informacje castingowe. Jedną z takich właśnie jest informacja, którą postanowił podzielić się Deadline.

Zobacz również: Diuna 2 oficjalnie!

Jak podaje serwis, nowym antagonistą filmu Niezniszczalni 4 został Iko Uwais. Ma on już doświadczenie w kinie popularnym. Grał on między innymi w Gwiezdnych Wojnach: Przebudzeniu Mocy, Snake Eyes: G.I. Joe Origins oraz Raid. Jak poradzi sobie u boku Megan Fox i Sylvestra Stallone? Przekonamy się gdy film wyjdzie do kin.

Źródło: Deadline

Adrian Hirsch

Miłośnik sztuki i popkultury w jednym. Najpierw ponarzeka na obecny stan Gwiezdnych Wojen, by następnie pokontemplować nad pisaną przez siebie postacią. Pozytywnie nastawiony do świata, choć nie brak mu skłonności do ironizowania rzeczywistości.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze