Redakcja

Redaktor Naczelny Krzysztof Wdowik

Nie lubi (albo nie umie) mówić zbyt poważnie i zawile o popkulturze. Nie lubi też kierunku, w którym poszły Hollywood i branża gamingowa. A już na pewno nie lubi pisać o sobie w trzeciej osobie. W ogóle to on mało co lubi.

Kontakt w sprawach współpracy:

e-mail: naczelny@popkulturowcy.pl

881 53 53 18

Zastępca Redaktora Naczelnego Maciek Rugała

Zapalony fan Fallouta i Gothica, sympatyk twórczości Christophera Nolana, wielbiciel gorącego rosołku w niedzielę

e-mail: m.rugala@popkulturowcy.pl

607 160 994

Redaktor Łukasz Kopciński, współzałożyciel Popkulturowców

Niezwykle zasmucony faktem, iż za sprawą poprawności politycznej popkultura w ostatnim czasie coraz wyraźniej zamienia się w poop-kulturę. Niemniej próbuje dalej ekscytować się nowymi doniesieniami na temat ulubionych franczyz, do jakich należą Star Wars, Pokemon, Transformers oraz superbohaterowie Marvela i DC. Zależnie od nastroju miota się między pasjami w postaci gier wideo, filmów, seriali, piłki nożnej i komiksów.

Redaktor Mateusz Chrzczonowski

Nie zna się, ale czasem się wypowie. Najczęściej na tematy gamingowe, bo na graniu i czytaniu o grach spędził większość życia. Nie ukrywa zboczenia w kierunku wszystkiego, co pochodzi w Kraju Kwitnącej Wiśni czy też kina ze wszystkich zakątków Azji.

e-mail: m.chrzczonowski@popkulturowcy.pl

Redaktor Marcin Żbikowski

Człowiek o wielu twarzach z czego część tych twarzy ma wytatuowane na ciele. Uwielbia rozmawiać o filmach oraz odkrywać nowe „perełki” kinomatografii. Zagorzały fan technologii vr oraz każdego sprzętu na którym da się grać w gry.

Redaktor Maksymilian Sikorski

Kinematograficzny boomer. Superbohaterskie kino omija szerokim łukiem, racząc się kolejnymi filmami ubiegłego wieku. Ponadto nałogowy konsolowiec, który większość czasu spędza na wymachiwaniu mieczem.

Redaktor Daniel Górecki

Niepoważny człowiek z poważnymi ambicjami. Fan playstation, brutalnych anime, muzyki techno oraz produktów fermentacji słodu jęczmiennego. Stale poszukujący nowych pasji i hobby. Podobno z powodu poczucia humoru w piekle powstaje nowy krąg sygnowany jego imieniem.

Redaktor Maksymilian Spilski

Zapalony czytelnik książek, komiksów, mang, light novelek i ogólnie słowa pisanego. Posiadacz 2 Dan w prokrastynacji (bo nie chce mu się robić kolejnych testów poziomujących). Preferuje długie serie nad filmami.


Stali goście

Adrian Arasimowicz

Łukasz Kołakowski

Daniel Kurbiel

Adam Lewandowski

Jan Tracz

Mateusz Ziółkowski


Adres Redakcji

UL. BUDY 1A/5
01-466 WARSZAWA