Spider-Man: No Way Home z nowym trailerem!

Na tę produkcję czeka cały świat. Spekulacji na jej temat jest więcej, niż tych o wszystkich innych filmach MCU razem wziętych. Mowa oczywiście o Spider-Man: No Way Home. Na miesiąc przed premierą, poprzedzając całość zapowiedzią niczym do dużego eventu, dostajemy informacje o filmie, który może zmienić oblicze kinowego uniwersum Marvela.

Spider-Man: No Way Home to trzeci solowy film o przyjaznym pająku z sąsiedztwa w MCU. To także film, o którym dotychczas nie było wiadomo prawie nic. Sprawę w swoje ręce wzięli więc fani i scooperzy. Doszło do masy wycieków, ujawnienia informacji prawdziwych, jak i kompletnie wyssanych z palca. Już pierwszy trailer do filmu zrobił na widzach piorunujące wrażenie. 24 godziny. Tyle wystarczyło, by zapowiedź odtworzono na YouTube 355,5 miliona (!) razy, co było absolutnym rekordem. To wszystko jest dowodem piorunującego fenomenu i siły marki. A opublikowanie nowego trailera wystawi serca fanów na zawał z ekscytacji. Jesteście gotowi?

Zobacz również: Eternals – recenzja filmu. It’s a Woke World After All

Nie ma więc potrzeby przedłużania. Ani robienia zbędnego napięcia. Poniżej znajdziecie oficjalną zapowiedź filmu Spider-Man: No Way Home, który do polskich kin trafi już za dokładny miesiąc, czyli 17 grudnia 2021 roku. Dajcie znać, jak podoba wam się trailer i czy czekacie na najnowszą produkcję spod szyldu Marvela.

Źródło: YouTube

Adrian Hirsch

Miłośnik sztuki i popkultury w jednym. Najpierw ponarzeka na obecny stan Gwiezdnych Wojen, by następnie pokontemplować nad pisaną przez siebie postacią. Pozytywnie nastawiony do świata, choć nie brak mu skłonności do ironizowania rzeczywistości.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze