Keanu Reeves zdradza, że chciałby dołączyć do MCU

Uniwersum Marvela obfituje w duże nazwiska Hollywood, od gościnnych występów po pierwszoplanowe role. Studio w swojej kolekcji filmów może pochwalić się wielkimi znanymi aktorami Hollywood między innymi: Michelle Pfeiffer, Mads Mikkelsen, Anthony Hopkins. Nic dziwnego, że wielu aktorów również chciałoby dołączyć do tego wielkiego uniwersum. Jednym z nich jest Keanu Reeves, który ujawnił w wywiadzie dla Esquire, że chciałby zagrać w filmie Marvela. Wyraził też chęć powrotu do uniwersum DC jako John Constantine.

Jak Feniks z popiołów na ekrany kin po 18 latach powróci film z serii Matrix. Czwarta część pod tytułem Matrix: Zmartwychwstanie swoją premierę będzie miała 22 grudnia. Film po raz kolejny będzie z kategorią wiekową R.

Wraz z premierą filmu rozpoczyna się promocja produkcji. Keanu Reeves w wywiadzie dla Esquire ujawnił, że chciałby w przyszłości zagrać w MCU.

Byłby to zaszczyt. Jest tam naprawdę wielu niesamowitych reżyserów i wizjonerów, którzy robią coś, czego nikt tak naprawdę nigdy nie zrobił. Jest to świetne uniwersum pod względem skali, ambicji, produkcji. Byłoby świetnie, gdybym był tego częścią.

Powiedział aktor.

To nie pierwszy raz, kiedy postać Keanu Reevesa łączy się z Marvelem. Krążyły plotki o prawdopodobnym udziale aktora w filmie Eternals oraz produkcji Moon Knight. Do ostatecznej współpracy nie doszło. Jednak fani dalej wyczekują udziału aktora w uniwersum. Wiele osób sugeruje, aby Reeves wcieli się w postać Ghost Ridera.

Zobacz również: Eternals – recenzja filmu. It’s a Woke World After All

Aktor także wspomniał, że chętnie wróciłby do roli Johna Constantina w uniwersum DC.

Uwielbiam grać Constantina, John Constantine. Grałem dużo Johnów. Ile już grałem? Nie wiem chyba ponad 10. Bardzo chciałbym mieć kolejną szanse, żeby zagrać go jeszcze raz.

Poniżej znajdziecie cały wywiad, gdzie Keanu odpowiada na inne pytania zadane przez fanów.

Źródło: Materiały prasowe/ Esquire/ YouTube

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze