Elden Ring na nowym fragmencie rozgrywki

Pomimo przesuniętej w czasie premierze Elden Ring, gracze doszukali się luk w zabezpieczeniach konsoli Playstation, dzięki czemu możemy spodziewać się dodatkowych rozszerzeń elementów gry. Tytuł wprost od producenta From Software doczeka się nowych potworów w bliższych starciach oraz spektakularnych scen walk.

Elden Ring jest zdecydowanie jedną z najważniejszych tegorocznych premier do zagrania przez fanów serii Dark Souls. Nic więc dziwnego, że fani chcieliby się dowiedzieć jak najwięcej przed premierą, która będzie miała miejsce już za 41 dni. Kilkoro graczy, którzy dopatrzyli się luk w zabezpieczeniach konsoli PlayStation 4 zaprezentowali dwa fragmenty z rozgrywek wprost z The Lands Between.

Zobacz również: Elden Ring na materiale z rozgrywki i z edycją kolekcjonerską

Poniżej możecie zapoznać się z walką 1v1 razem z postacią rycerza, który posiada smocze zdolności – w krytycznym ataku potrafi znokautować naszą postać za pomocą ogona lub zaatakować z powietrza. Wychodzi na to, że dostaliśmy kolejnego przeciwnika wprost nie do pokonania i znacznie silniejszego od nas.

Jednak przyznajcie się, kto nie lubi wyzwań? Wyzwania oprócz sprawdzenia naszych umiejętności mogą sprawić, że będziemy jeszcze bardziej wytrwali i silniejsi w obliczu trudnych sytuacji. Więc jak, kto z Was wyczekuje premiery gry 25 lutego? Ja jestem niezmiernie ciekawa, choć obawiam się rozgrywki ponad moje gamerskie kompetencje.

Źródło: Materiały prasowe/YouTube/Twitter

Weronika Sweeleo Zator

Miłośniczka gier na konsole starszej generacji oraz komputerowych tytułów fantasy i RPGów. Po godzinach robiąca cosplaye postaci z popkultury, które wcale nie są tak mobilne jak przedstawiają je twórcy gier. Kofeina i poduszki z nadrukami anime waifu to moi wieczni sprzemierzeńcy („• ᴗ •„)

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze