Banjo-Kazooie już jutro w Nintendo Switch Online

Banjo-Kazooie to jedna z gier ubiegłego stulecia, która swoją rozgrywką przypomina przygody smoka Spyro czy poczciwe Scooby Doo Unmasked. Ta kultowa platformówka, podczas której wcielamy się w rolę niedźwiedzia Banjo już wkrótce pojawi się w Nintendo Switch Online.

Nowy rok, nowa nostalgia. Japończycy chcą niebywale uraczyć nas powrotem do dawnych lat, podczas gdy nowe gry często nie potrafią w dużej mierze zaspokoić coraz to większych oczekiwań graczy. W taki oto sposób możemy spodziewać się nowej opcji rozgrywki dla platformówki z lat 90-tych o nazwie Banjo-Kazooie.

Nazwa Banjo-Kazooie nie wzięła się znikąd, bowiem są to imiona dwóch głównych bohaterów gry. Banjo jest olbrzymim niedźwiedziem, natomiast Kazooie jest czerwonym dzięciołem, który nieustannie mu towarzyszy. Trzon gry skupia się w głównej mierze na pokonaniu przez gracza czarownicy Gruntildy, która bezkarnie porwała brata Banjo.

Zobacz również: Za duży na bajki, polska sztuka komedii w natarciu!

banjo kazooie

Nintendo jako pierwsze podało na Twitterze informację o dołączeniu przez Banjo-Kazooie do Nintendo Switch Online Expansion Pack. Dokładna data premiery gry spod ręki studia Rare odbędzie się już jutro, 20 stycznia.

Zobacz również: The Cuphead Show na oficjalnym zwiastunie i z okropnym polskim tytułem!

Źródło: Materiały prasowe/YouTube

Weronika Sweeleo Zator

Miłośniczka gier na konsole starszej generacji oraz komputerowych tytułów fantasy i RPGów. Po godzinach robiąca cosplaye postaci z popkultury, które wcale nie są tak mobilne jak przedstawiają je twórcy gier. Kofeina i poduszki z nadrukami anime waifu to moi wieczni sprzemierzeńcy („• ᴗ •„)

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze