Black Bird – zwiastun ostatniej produkcji z Rayem Liottą

Do sieci trafił trailer serialu więziennego z Ryanem Liottą. Jest to ostatni występ aktora na ekranie.

Black Bird to nowa produkcja od AppleTV, która jest adaptacją powieści In With the Devil: A Fallen Hero, a Serial Killer, and a Dangerous Bargain for Redemption. Głównym jej bohaterem jest James Keene – niegdyś sławny gracz szkolnej drużyny futbolu amerykańskiego. Mężczyzna zostaje skazany na 10 lat pozbawienia wolności i trafia do więzienia o minimalnym rygorze.

black bird
Taron Edgerton jako James Keene

Zobacz również: Johnny od 23 września w kinach. Zobacz teaser i plakat.

Wkrótce jednak dostaje pewne ultimatum. Może odbyć cały wyrok w obecnej placówce bez możliwości skrócenia wyroku. Alternatywą jest przeniesienie do więzienia dla najgroźniejszych skazańców. Zadaniem Keene’a miałoby być nawiązanie znajomości z seryjnym mordercą i zdobyć od niego informacje o miejscu ukrycia zwłok młodych dziewczyn. Ma niewiele czasu, ponieważ skazaniec niedługo wychodzi warunkowo z więzienia.

Zobacz również: Prey – zwiastun produkcji trafił do sieci

W głównej roli zagrał Taron Egerton. Ray Liotta natomiast wcielił się w jego ekranowego ojca – Big Jima Keene, policjanta z Kankakee, posiadającego wielu wpływowych przyjaciół. Dennis Lehane, producent serialu wyznał w jednym z wywiadów, że rola była pisana bezpośrednio pod Liottę. Aktor zmarł niedawno w wieku 67 lat. Miało to miejsce niedługo po zakończeniu zdjęć.

Poniżej znajduje się wspomniany zwiastun. Premiera serialu Black Bird już 8 lipca na platformie AppleTV.

Czarek Szyma

#geek z krwii i kości. Miłośnik filmów, seriali i komiksów. Odwieczny fan Star Wars w każdej formie, na drugim miejscu Marvela i DC Comics. Recenzent i newsman. Poza tym pasjonat wszelakich sztuk walki, co zapoczątkowało oglądanie akcyjniaków w hurtowej ilości. O filmach i serialach hobbystycznie piszę od kilku lat. Ulubione gatunki to (oczywiście) akcja, fantasy, sci-fi, kryminał, nie pogardzę dobrą komedią czy dramatem.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze