Wielka Woda – teaser polskiego serialu katastroficznego

Netflix wypuścił pierwszą zapowiedź nowego polskiego serialu oryginalnego.

Wielka Woda to oparty na faktach polski serial katastroficzny. Akcja dzieje się w lipcu 1997 roku we Wrocławiu, a filar historii stanowi „powódź tysiąclecia” – katastrofa, która nawiedziła południowo-zachodnią Polskę a także Czechy, Słowację i Niemcy. Netflix udostępnił pierwszą zapowiedź 6 odcinkowej opowieści.

Główną bohaterką jest Jaśmina Tremer – hydrolożka, która na prośbę lokalnych władz przyjeżdża do Wrocławia by pomogła w przygotowaniach do katastrofy. W głównej roli zobaczymy Agnieszkę Żulewską. Poza nią w serialu występują m. in. Ireneusz Czop, Anna Dymna, Jerzy Trela, Tomasz Kot, Lech Dyblik, Marek Dyjak, Ewa Kolasińska, Leszek Lichota, Marta Nieradkiewicz, Piotr Rogucki oraz Tomasz Sapryk.

Poniżej zamieszczamy pierwsze zdjęcia zapowiadające produkcję.

Wielka Woda

Zobacz również: Najlepsze polskie seriale

Wielka Woda

Zobacz również: Bagno – najnowsza książka Przemysława Piotrowskiego już w sprzedaży

Wielka Woda

Zachęcamy też do obejrzenia krótkiego teasera. Premiera serialu Wielka Woda zapowiedziana jest na jesień 2022 roku.

Czarek Szyma

#geek z krwii i kości. Miłośnik filmów, seriali i komiksów. Odwieczny fan Star Wars w każdej formie, na drugim miejscu Marvela i DC Comics. Recenzent i newsman. Poza tym pasjonat wszelakich sztuk walki, co zapoczątkowało oglądanie akcyjniaków w hurtowej ilości. O filmach i serialach hobbystycznie piszę od kilku lat. Ulubione gatunki to (oczywiście) akcja, fantasy, sci-fi, kryminał, nie pogardzę dobrą komedią czy dramatem.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze