Avengers: The Kang Dynasty – poznaliśmy scenarzystę?

Marvel Studios już niedługo rozpocznie pracę nad piątym filmem z serii Avengers. Reżysera już znamy, ale kto napisze scenariusz?


Avengers: The Kang Dynasty zadebiutuje w kinach dopiero 2 maja 2025 roku, ale Kevin Feige nie próżnuje. Już kilka tygodni temu poznaliśmy reżysera filmu, którym został Destin Daniel Cretton. To jemu zawdzięczamy sukces jednego z niedawnych filmów MCU, czyli Shang-Chi i Legenda dziesięciu pierścieni. Avengers 5 potrzebowało jeszcze scenarzysty, który do tej pory pozostawał nieznany, jednakże, jak donosi portal Deadline, ma nim zostać Jeff Loveness. Nie będzie to jego pierwszy projekt w MCU. Pisał on już scenariusz do filmu Ant-Man i Wasp: Quantumania, który bezpośrednio będzie się łączył z Avengers: The Kang Dynasty. 

Zobacz również: Werewolf by Night – pierwszy horror w MCU?                          Avengers: The Kang Dynasty

Na ten moment nie ma żadnych jawnych informacji na temat fabuły i obsady produkcji, ale miejmy nadzieję, że w niedalekiej przyszłości czegoś się dowiemy. Będzie to jeden z dwóch filmów Avengers z premierą na 2025 roku i obyśmy się nie na nich nie zawiedli. Ciężko będzie przebić poprzednie tytuły, ale należy być dobrej myśli.

Kacper Stefański

Marvelomaniak. Mam 17 lat. Mógłbym żyć całą wieczność tylko po to, żeby obejrzeć kolejny film MCU albo następną trylogię Gwiezdnych Wojen.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze