Czy dostaniemy drugi sezon serialu Ms. Marvel?

Niedawno zakończył się pierwszy sezon przygód Kamali Khan. Kiedy jednak możemy spodziewać się drugiego? 

Ms. Marvel to jedna z ostatnich produkcji Marvel Studios na Disney+. Finałowy odcinek pierwszego sezonu serialu miał premierę zaledwie 2 miesiące temu. Według najnowszych doniesień amerykańskich serwisów i insiderów serial doczeka się drugiego sezonu. Kevin Feige miał już go potwierdzić podczas ostatnio trwającego eventu D23, jednak tak się nie stało. Powodem może być film The Marvels (Kapitan Marvel 2), w którym Kamala Khan również odegra ważną rolę tak jak w swoim własnym serialu. Przedstawiciele Marvela nie chcieli zaprezentować dwóch podobnych do siebie produkcji podczas tego samego wydarzenia.

Zobacz również: The Marvels – nowa daty premiery                         

The Marvels

W obsadzie do The Marvels w tytułowej roli powróci Brie Larson, a obok niej w głównych rolach wystąpią: Iman Vellani (Kamala Khan), Teyonah Parris (Monica Rambeau), Samuel L. Jackson (Nick Fury), Randall Park i Zawe Ashton. Film zadebiutuje w kinach 28 lipca 2023 roku.

Kacper Stefański

Marvelomaniak. Mam 17 lat. Mógłbym żyć całą wieczność tylko po to, żeby obejrzeć kolejny film MCU albo następną trylogię Gwiezdnych Wojen.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze