Emily w Paryżu – pierwsze zdjęcia z trzeciego sezonu

Emily w Paryżu powraca! Netflix zaserwował nam kilka zdjęć z najnowszego trzeciego sezonu produkcji. Znowu przeniesiemy się do magicznej Francji, gdzie na Emily ponownie będą czekać kolejne przygody i zawirowania miłosne.

Pierwszy sezon Emily w Paryżu pojawił się w 2020 roku. Natomiast drugi ukazał się rok później. Netflix podłapał dużą popularność produkcji w związku z tym zapowiedział trzeci i czwarty sezon serialu. W główną rolę wciela się Lily Collins a u jej boku towarzyszą: Philippine Leroy-Beaulieu, Ashley Park oraz Lucas Bravo. Produkcję wyreżyserował Darren Star twórca słynnego już Seksu w wielkim mieście czy chociażby Beverly Hills, 90210.

Zobacz również: Cyberpunk: Edgerunners recenzja serialu. Tego mi było trzeba

A tak prezentuje się opis trzeciego sezonu. Rok po przeprowadzce z Chicago do Paryża, przez dostawcę wymarzoną pracę, Emily znajduje się na rozdrożu w każdym aspekcie swojego życia. W ciągu najbliższych dwóch różnych ścieżek Emily musiała zdecydować na jakim etapie życia się znajduję w życiu towarzyskim jak i zawodowym. W między czasie porywając się w przygody i niespodziewane wydarzenia we francuskim mieście.

Ola Siądecka

Miłośniczka sztuki w każdym wydaniu. Wielbicielka kina akcji i dramatów. Nie lubi nudy w życiu i na ekranie. W wolnym czasie maluje i słucha muzyki z lat 80-tych.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze