Wednesday – znamy datę premiery!

Jedna z najbardziej wyczekiwanych produkcji otrzymała datę premiery. Neflixowy serial o członkini rodziny Addamsów zadebiutuje już niedługo na platformie streamingowej. Mowa tu oczywiście o Wednesday Addams – córce Morticii i Gomeza Addams. 

W serialu Wednesday historia skupi nie na córce Addamsów. Młoda nastolatka opanować swoją rozwijającą się psychiczną zdolność, udaremnić potworny szał zabijania, który terroryzował lokalne miasto i rozwiązać nadprzyrodzoną tajemnicę, która splądrowała jej rodziców 25 lat temu.

Zobacz również: Cyberpunk: Edgerunners recenzja serialu. Tego mi było trzeba

Serial został stworzony przez Alfreda Gough’a i Milesa Millara, natomiast za reżyserię odpowiada Tim Burton. W tytułową rolę wcieli się Jenny Ortega. Obok aktorki zagra: Catherine Zeta-Jones, Luis Guzmán, Isaac Ordonez, a także Gwendoline Christie. Odtwórczyni Wednesday tak wypowiedziała sie o postaci:

Wednesday jest obecnie nastolatką i nigdy wcześniej nie widzieliśmy jej w tym wieku. Jej złośliwe, szydercze uwagi mogą niekoniecznie brzmieć tak uroczo, gdy pochodzą od kogoś, kto prawdopodobnie powinien wiedzieć lepiej niż 10-letnia dziewczynka. To było zachowanie równowagi. Nie chcieliśmy, aby brzmiała jak każda inna nastolatka, ale nie chcieliśmy też, aby była ignorantką. I nigdy nie widzieliśmy jej tak często na ekranie. Za każdym innym razem, gdy widziałeś Wednesday, była jedynie końcem dowcipu, zawsze trafia i myślę, że to jest to, co ludzie naprawdę w niej kochają. Ale w tym serialu każda scena to Wednesday. Jest okazja, aby nadać jej trochę większego wymiaru, a ona staje się trochę bardziej realną osobą, której chyba nigdy wcześniej nie widzieliśmy.

Zobacz również: Nie martw się, kochanie – recenzja filmu. Niejednoznaczny feminizm kontra incele

A teraz wiadomość na którą wszyscy czekają. Nowa, mroczna historia Wednesday zadebiutuje już 23 listopada na platformie Netflix. Zwiastun do produkcji możecie zobaczyć tutaj.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze