Główny motyw muzyczny gry A Plague Tale: Requiem w wykonaniu skrzypaczki Lindsey Stirling

Asobo Studio i Focus Entertainment z przyjemnością przedstawiają materiał wideo, na którym skrzypaczka Lindsey Stirling wykonuje główny motyw muzyczny z gry Plague Tale: Requiem. Otoczenie oraz strój artystki inspirowane są bohaterami A Plague Tale – Amicią i Hugo De Rune oraz krajobrazami z gry.

Daleko za morzem wzywa wyspa… Wyrusz we wstrząsającą podróż po brutalnym, zapierającym dech świecie pełnym sił nadprzyrodzonych. Po ucieczce ze zniszczonych rodzinnych stron Amicia i Hugo wyruszają na południe ku nowym regionom i tętniącym życiem miastom. Próbują rozpocząć nowe życie i kontrolować klątwę ciążącą na Hugonie.

Zobacz również: A Plague Tale: Innocence – recenzja gry. Szczury, szczury, wszędzie szczury!

Gdy jego moce budzą się na nowo, śmierć i rozkład powracają w zalewie wygłodniałych szczurów. Znów muszą uciekać, pokładając nadzieje w proroctwie dotyczącym wyspy, która może kryć klucz do uratowania Hugona. Odkryj, ile kosztuje ocalenie najbliższych w upartej walce o przetrwanie. Atakuj z ukrycia lub rozpętuj piekło, pokonując wrogów i wyzwania broniami, narzędziami i mocami nadprzyrodzonymi.

A Plague Tale: Requiem ukaże się 18 października w pudełkowej edycji na konsole PlayStation 5 oraz Xbox Series X w polskiej wersji językowej (napisy).

Krzysztof Wdowik

Nie lubi (albo nie umie) mówić zbyt poważnie i zawile o popkulturze. Nie lubi też kierunku, w którym poszedł Hollywood i branża gamingowa. A już na pewno nie lubi pisać o sobie w trzeciej osobie. W ogóle to on mało co lubi.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze