James Gunn powróci do uniwersum DC z nowym filmem

James Gunn, który aktualnie pracuję nad 3 częścią Strażników Galaktyki już niedługo powróci do DC. Czeka go praca nie tylko nad 2 sezonem Peacemakera. Reżyser może pozostać w tym uniwersum na dłużej.

The Hollywood Reporter donosi, że po zakończeniu pracy nad filmem Strażnicy Galaktyki vol.3 James Gunn dołączy na dłużej do uniwersum DC. Po udanym The Suicide Squad i pierwszym sezonie Peacemakera ma zająć się kolejnymi produkcjami wraz ze scenarzystą Peterem Safranem. Zaczynając od wcześniej potwierdzonego drugiego sezonu wyżej wymienionego serialu, do którego zdjęcia ruszą już w 2023 roku, następną produkcją Jamesa, na którą postawi w tym uniwersum to prawdopodobnie film. Na ten moment nie mamy informacji, w jakiego bohatera albo zespół celuje reżyser.

Zobacz również: Flash 2 – scenariusz sequela jest gotowy?

James Gunn jest znany z produkcji superbohaterskich o postaciach mniejszego kalibru. Gustuje także w nieco wadliwych postaciach, które są po przejściach i mają w sobie odrobinę szaleństwa albo wrogości. Wyreżyserował już takie produkcje jak: Strażnicy Galaktyki vol.1 i vol.2, The Suicide Squad, Peacemaker (1 sezon), a w tym momencie odpowiada za produkcję Strażnicy Galaktyki: Holiday Special oraz Strażnicy Galaktyki vol.3. james GUnn

Kacper Stefański

Marvelomaniak. Mam 17 lat. Mógłbym żyć całą wieczność tylko po to, żeby obejrzeć kolejny film MCU albo następną trylogię Gwiezdnych Wojen.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze