Człowiek ze stali 2 jednak powstanie?

Henry Cavill ponownie jako Superman? Na to wygląda. Warner Bros poszukuje scenarzystów do wielkiego powrotu w sequelu filmu Człowiek ze stali

Według najnowszych informacji od The Hollywood Reporter Henry Cavill ponownie wcieli się w Supermana i otrzyma swój drugi solowy film. Od premiery pierwszej części minęło już 9 lat, a superbohater pojawiał się jeszcze w kolejnych filmach DC – Batman kontra Superman: Świt sprawiedliwości, Liga Sprawiedliwości oraz jako krótkie cameo w Shazam (inny aktor). Od ostatniego filmu Henry’ego Cavilla w tej roli minęło już sporo czasu i fani myśleli, że to oficjalny koniec. Na szczęście ostatnie doniesienia rozwiały tę wątpliwości i wprowadziły widzów DCEU w obłęd. Człowiek ze stali 2 ma powstać! Szefowie Warner Bros jak najszybciej próbują znaleźć scenarzystę, który godnie zajmie się tą produkcją. Mówiło się, że największe szanse na objęcie funkcji miał Christopher McQuarrie, który jednak nie będzie dostępny. W jego miejsce ma wejść Charles Roven, który brał już udział w produkcjach DC.

Zobacz również: Flash 2 – scenariusz sequela jest gotowy?

henry cavill superman

Kacper Stefański

Marvelomaniak. Mam 17 lat. Mógłbym żyć całą wieczność tylko po to, żeby obejrzeć kolejny film MCU albo następną trylogię Gwiezdnych Wojen.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze