Czwarty sezon Snowpiercera nie zostanie wyemitowany przez TNT

Zakończenie serialu Snowpiercer po czwartym sezonie zostało przesądzone już w zeszłym roku. Choć postapokaliptyczna opowieść jest niemal gotowa, stacja należąca do Warner Bros ogłosiła, że emisja finałowego sezonu nie odbędzie się na TNT. 

Mówi się, że gdy nie wiadomo, o co chodzi, przeważnie chodzi o pieniądze. Anulację emisji serialu  Snowpiercer tłumaczy się odpisami podatkowymi i zapowiada się, że to ostatnia produkcja, która niespodziewanie znika. Choć na razie nie jest jasne, gdzie i kiedy pojawi się czwarty sezon serialu, to fani nie powinni tracić nadziei.

Zobacz również: Oto pierwsze spojrzenie na filmową Amy Winehouse

Tomorrow Studios – firma odpowiedzialna za produkcję Snowpiercera – zapowiada, że trwają poszukiwania nowego domu dla serialu. Marty Adelstein (dyrektor generalny) oraz Becky Clemens (prezes firmy) wydali oświadczenie, że jako pasjonaci serii nabyli do niej prawa. Planują wraz ze znalezieniem idealnego partnera rozpocząć budowanie franczyzy serialu Snowpiercer. Liczymy więc, że mimo wszystko doczekamy się emisji finałowego sezonu – najpewniej już w nowym miejscu, gdzie świat z serialu będzie się rozwijał.

baner

Obrazek główny: Gram.pl.

Anna Baluta

Jeśli nie odpisuje, to pewnie ogląda serial. Wykształcona amerykanistka, która z premedytacją zapisuje się na kolejne zajęcia z telewizji. Jak nie ogląda to czyta, słucha albumów, czasem przypomni sobie o studiowaniu i pracy - ale to w międzyczasie.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze