Warner Bros. potwierdza – Constantine 2 dalej w planach!

Studio zdementowało ostatnią plotkę na temat sequela.

Od czasu niedawnych ogłoszeń nowych szefów DC – Jamesa Gunna i Petera Safrana – o kinowym uniwersum wciąż jest głośno. Poza oficjalnie zapowiedzianymi produkcjami, nie kończą się spekulacje na temat tego, które produkcje finalnie ujrzą światło dzienne i co jeszcze na nas czeka. Jedną z nich jest zapowiedziana już jakiś czas temu kontynuacja filmu Constantine z 2005 roku. W głównej roli ma powrócić Keanu Reeves, który potwierdził, że prace nad scenariuszem trwają. Jednak ogłoszenie to miało miejsce przed obwieszczeniem nowego harmonogramu DCU.

Zobacz również: Dexter – Paramount+ szykuje dwa prequele!

Wczoraj internet obiegła smutna informacja, że Gunn i Safran nie planują wypuszczać filmu Constantine 2. News pochodził od jednego z rzetelniejszych insiderów studia. Informacja głosiła, że szefostwo nie ma zamiaru kontynuować prac nad produkcją nawet w formie Elseworlds. Na szczęście dla wielu fanów postaci, już dzisiaj zostało to zdementowane.

Przedstawiciele studia Warner Bros. w rozmowie z Entertainment Weekly potwierdzili, że Constantine 2 z Keanu Reevesem nie został skasowany. Aktor powróci jako kultowa komisowa postać, póki co jednak nie wiadomo, w którym momencie zapowiedzianego uniwersum.

Keanu Reeves jako John Constantine
Keanu Reeves jako John Constantine
Czarek Szyma

#geek z krwii i kości. Miłośnik filmów, seriali i komiksów. Odwieczny fan Star Wars w każdej formie, na drugim miejscu Marvela i DC Comics. Recenzent i newsman. Poza tym pasjonat wszelakich sztuk walki, co zapoczątkowało oglądanie akcyjniaków w hurtowej ilości. O filmach i serialach hobbystycznie piszę od kilku lat. Ulubione gatunki to (oczywiście) akcja, fantasy, sci-fi, kryminał, nie pogardzę dobrą komedią czy dramatem.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze