anto9 i barvinsky połączyli siły w nowym utworze

Najpierw anto9 dograła się do filmiku na TikToku, a kilka dni później barvinsky siedział w samolocie z Warszawy do Los Angeles. Na miejscu stworzyli nie jedną, a dwie piosenki.

Wspólna przygoda anto9 i barvinskiego rozpoczęła się w październiku zeszłego roku. W listopadzie ukazała się piosenka, którą artyści zaczęli pisać na TikToku pt. tyle razy już dostał*m w ryj. Okazuje się, że podczas wizyty w Los Angeles powstał jeszcze jeden wspólny utwór.
Jestem fanką duetu elektronicznego The Blaze i zainspirowało mnie gdy usłyszałam, że często najpierw kręcą swoje klipy, a dopiero później tworzą pod nie muzykę. Namiastki tego miałam okazję doznać przy kalifornijskiej współpracy z barvinskym. Wiedziałam, że chcę nagrać teledysk na pustyni i pisząc utwór zawarłam w tekście nawiązania do tego, co będzie się działo w teledysku.
– mówi anto9
To bardzo ciekawe, że byliśmy w tak pięknym miejscu, nagraliśmy tam teledysk i drugi numer. Nawet nie przeszkadza mi, że w teledysku mam na rękach podarte rajtuzy mojej ciotki. Było super i mam nadzieję, że podoba się wam nasza piosenka i luźny klip.
– opowiada barvinsky

 

Zobacz również: U ciebie czy u mnie? – recenzja filmu. Chwała komediom romantycznym

anto9 jest jedyną pop-punkową artystką w Polsce. Jako jedna z pierwszych wskakuje na falę powracających wyraźniejszych gitarowych brzmień,  rebelianckich tekstów i ostrzejszego wizerunku. Co możemy zaobserwować zagranicą u Paramore, WILLOW, Yungblud czy obecnie Demi Lovato i Miley Cyrus. Największą popularność przyniósł jej singiel na haju w maj stworzony wspólnie z Zagi. A jej piosenka fantasy rozniosła się viralem po TikToku.

barvinsky to utalentowany producent muzyczny, odpowiedzialny m.in. za ostatni hit 2115 DRESSCODE. Nad swoimi produkcjami pracuje w kolektywie double three, założonym pod skrzydłami Hotelu Torino. Z Adim Nowakiem stworzył płyty Ćvir oraz Kosh. W wolnych chwilach barvinsky robi teledyski, okładki oraz realizuje wokale.

 

Konrad Zet

Aspirujący filmowiec, krytykujący raperów i hobbystycznie robiący krzywdę sobie i kolegom z maty.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze