Mortal Kombat 12 już w 2023 roku

Wiadomość o premierze Mortal Kombat 12 nadchodzącej wielkimi krokami to nie lada gratka zarówno dla fanów marki jak i wszelkich sympatyków bijatyk jako takich.

Informację na ten temat ujawnił CEO Warner Bros. Discovery David Zaslav, podając przy okazji przybliżoną datę debiutu najnowszego mordobicia ze Scorpionem i Sub-Zero w rolach głównych. Główny zarządca WB przy okazji tejże prezentacji dał znać światu iż do premiery dwunastej części serii Mortal Kombat dojdzie jeszcze w 2023 roku.

Zobacz również: Ant-Man i Osa: Kwantomania – recenzja filmu. Marvel is dead

Plotki na temat najnowszej odsłony Mortal Kombat 12 miały swój początek w lecie 2021 roku. Ich przedłużenie natomiast miało miejsce w styczniu ubiegłego roku. Aż do dziś jednak nie padła żadna oficjalna deklaracja czy informacja na temat powstawania gry. Choć nie dano nam jeszcze zobaczyć zwiastuna to informacja na temat premiery już w 2023 podgrzewa atmosferę i napawa dużą dawką optymizmu.

Mortal Kombat jest serią gier komputerowych z gatunku bijatyk stworzoną przez duet Eda Boona i Johna Tobiasa w 1992 roku. Ta kultowa marka zaczynała na automatach by później stopniowo za sprawą  Acclaim Entertainment dobrać się do komputerów osobistych, a także konsol. Do 2009 roku wydawana była przez Midway. W tym właśnie roku przedsiębiorstwo zbankrutowało.

Zobacz również: Wieloryb – recenzja filmu. W tranie prawda

Seria swój sukces zawdzięcza przede wszystkim do tej pory niespotykanym ukazaniem przemocy i krwawej jatki. Fatality, czyli brutalna egzekucja na pokonanych przeciwnikach wyprzedziło swoją popularnością franczyzę z której się wywodzi. Znane nawet osobom nie będącym aktywnymi graczami. Serii MK zawdzięczamy zatem zarówno ociekające juchą mordobicia jak i powstanie Entertainment Software Rating Board.

Najnowsza odsłona cyklu czyli Mortal Kombat 11 w wariancie Ultimate miała swoją premierę w listopadzie 2020. Zawierała w sobie podstawową wersję gry wraz ze wszystkimi dodatkami. Czekacie na Mortal Kombat 12? Dajcie o tym znać koniecznie w komentarzu. FINISH HIM!!!

Tymoteusz Łysiak

Entuzjasta popkultury, który najpewniej zamiast kolejnego "Obywatela Kane" wolałby w kinie więcej produkcji w stylu "Toksycznego mściciela". Fan dziwności, horroru, praktycznych efektów, kociarz, psiarz i miłośnik ludzi. W grach lubujący się w satysfakcjonującym gameplay'u. Życie teatrem absurdu.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze