Dead by Daylight – powstanie ekranizacja popularnej gry!

Atomic Monster oraz Blumhouse nawiązało współpracę ze studiem Behaviour Interactive. Efektem ma być ekranizacja popularnej gry Dead by Daylight.

Sewis Variety ujawnił, że powstanie ekranizacja Dead by Daylight, popularnej sieciowej produkcji. W grze grupa czterech osób stara się przetrwać starcie z zabójcą, sterowanym przez piątego gracza. Produkcja zadebiutowała w 2016 roku, jednak do teraz cieszy się sporą popularnością i cały czas jest rozwijana.

Zobacz również: Stranger Things 5 – zdjęcia wystartują już tego lata!

Nie mogliśmy być bardziej podekscytowani mogąc pracować z Jasonem Blumem i Jamesem Wanem, dwoma gigantami branży horrorów, nad dalszym rozwijaniem uniwersum Dead by Daylight.

wspomina Stephen Mulrooney, wiceprezes Beahaviour Interactive.

Za film mają odpowiadać firmy Atomic Monster oraz Blumhouse we współpracy z twórcami gry – Behaviour Interactive. Niestety jednak nie zobaczymy szybko efektów pracy, ponieważ dopiero rozpoczęto poszukiwania reżysera oraz scenarzysty. Sama fabuła również nie jest nam znana. Twórcy jednak mają z czego wybierać. Na przestrzeni kilku lat w grze pojawiło się 31 morderców, z czego 20 z nich to postaci nowe, nieznane dotąd w popkulturze.

Luiza Czarnecka

Zakochana w twórczości J.R.R. Tolkiena od dziecka (tak, trylogia Jacksona była zapalnikiem). W wolnych chwilach czytam wszystko, co wpadnie mi w ręce, ale najbardziej cenię dobrą fantastykę z kubkiem herbaty. W międzyczasie studiuje i oglądam dobre filmy i seriale (fanka Darklinga numer 1). Zainteresowań i hobby nigdy nie mało, więc próbuję wszystkiego po trochu.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze