Barbie powraca z nowym zwiastunem

Życie w Barbieland oznacza bycie idealną istotą w idealnym miejscu. Chyba że masz głęboki kryzys egzystencjalny. Albo jesteś Kenem.

Na youtube’owy kanał Warner Bros. Pictures właśnie zawitała nowa zapowiedź filmu Barbie. Internauci w końcu mają okazję obejrzeć lukrowany, pudroworóżowy świat kultowych lalek w pełnej krasie, a także dowiedzieć się nieco więcej o fabule produkcji. Jest cukierkowo, czasem niezręcznie, ale przede wszystkim – całkiem zabawnie, choć w dość głupiutki, nieporadny sposób. Najnowszy zwiastun filmu znajdziecie na końcu tego wpisu.

Zobacz również: Asteroid City – recenzja filmu. Świat Wesa Andersona

Barbie, blondwłosa piękność wprost z Barbielandu, nagle zaczyna tracić swoje lalkowe przywileje – woda w jej prysznicu przestaje być wiecznie gorąca, ona sama zaczyna spadać z dachu przy opuszczaniu domu i, co najgorsze, jej pięty, wcześniej perfekcyjnie dopasowane do kształtu szpilek, teraz niespodziewanie opadły na podłogę. By zrozumieć, co się z nią dzieje, Barbie musi udać się do prawdziwego świata i poznać prawdę o wszechświecie. W podróży tej zaś potowarzyszy jej Ken, który… no cóż, po prostu przypałętał się gdzieś po drodze.

Przygody (już nie) plastikowej blondynki będzie można obejrzeć w kinach już od 21 lipca 2023 roku.

Źródło: YouTube/Warner Bros. Pictures
Grafika główna: kadr ze zwiastuna (Warner Bros. Pictures)

Patrycja Grylicka

Fanka Far Cry 5 oraz książek Stephena Kinga. Zna się na wszystkim po trochu i na niczym konkretnie, ale robi, co może, żeby w końcu to zmienić i się trochę ustatkować.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze