Rojst: Millenium – nowe zdjęcia z serialu

Niedługo otrzymamy kolejny sezon polskiego kryminału.

Rojst: Millenium to nadchodząca trzecia już odsłona bardzo dobrze przyjętego serialu z Andrzejem Sewerynem i Dawidem Ogrodnikiem w rolach głównych. Nowa seria ponownie jak poprzedni sezon, czyli Rojst ’97, będzie się działa w innej epoce. Jednocześnie zapowiedziano, że będzie to finał serialu.

Zobacz również: Idol – recenzja serialu. Cierpienia Młodej Artystki

Rojst: Millenium Rojst: Millenium Rojst: Millenium

Rojst: Millenium

Rojst: Millenium
fot: mat. prasowe

W Rojst: Millenium oprócz wymienionych aktorów zobaczymy ponownie także Magdalenę Różczkę, Łukasza Simlata, Piotra Fronczewskiego oraz Agnieszkę Żulewską. Nowym aktorem w obsadzie będzie m.in. Janusz Gajos. Nowy sezon będzie liczył 6 odcinków i zadebiutuje na Netflixie w przyszłym roku.


Źródło grafiki głównej: Vogue Polska
Czarek Szyma

#geek z krwii i kości. Miłośnik filmów, seriali i komiksów. Odwieczny fan Star Wars w każdej formie, na drugim miejscu Marvela i DC Comics. Recenzent i newsman. Poza tym pasjonat wszelakich sztuk walki, co zapoczątkowało oglądanie akcyjniaków w hurtowej ilości. O filmach i serialach hobbystycznie piszę od kilku lat. Ulubione gatunki to (oczywiście) akcja, fantasy, sci-fi, kryminał, nie pogardzę dobrą komedią czy dramatem.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze