Brytyjski zespół DAYTIME TV wystąpi w Polsce

Po wystąpieniu ostatnio w roli supportu przed koncertami zespołów takich jak Two Door Cinema Club, Circa Waves, The Wombats, The Amazons i Kaiser Chiefs oraz pojawieniu się na wielu letnich festiwalach, a także znalezieniu się na redakcyjnych playlistach premium stworzonych przez Spotify i Apple Music, zbliżająca się sława szkockiego zespołu alternatywnego DAYTIME TV wydaje się być nieunikniona.

Efektem nieustannego pragnienia tworzenia jest gotowość zespołu do wyjścia na scenę ze swoim niezaprzeczalnie gotowym na koncerty stadionowe brzmieniem. W oczekiwaniu na drugi album grupy, który ma się ukazać w przyszłym roku, upragnione nowe single zespołu mają pojawić się już niedługo.

Ich najnowszy utwór jessica został doceniony przez BBC Radio 1 i zapewnił im miejsce na okładce największej brytyjskiej rockowej playlisty, The Rock List. DAYTIME TV szykują się na przełomowy rok.

Zobacz również: P!nk – Summer Carnival – relacja z koncertu

DAYTIME TV
Oficjalny plakat wydarzenia

26.09.2023 – WARSZAWA – VooDoo Club
BILETY JUŻ W SPRZEDAŻY NA LIVENATION.PL

Obrazek główny: Live Nation // materiały prasowe


ŚLEDŹ NAS NA IG
https://instagram.com/popkulturowcy.pl
Natalia Banaś

Nie umie pisać o sobie, bo zawsze zapomina coś o sobie dodać. Kobieta wielu zainteresowań i zajęć, ale popkultura zawsze pozostaje na jednym z pierwszych miejsc.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze