Alicja przygotowuje nas na Ostatni Dzień Lata

Po wielu miesiącach spędzonych w studiu, Alicja wraca z nowym, intymnym materiałem i singlem, który przyjemnie otula i przepełnia nostalgią. To pierwszy numer po występie podczas preselekcji do Eurowizji 2023.

Ostatni Dzień Lata jest poświęcony chwilom, które kocha wielu z nas. Piękne dni na łonie natury, ciepłe noce, paczka najlepszych przyjaciół – powstałe w takich okolicznościach momenty zostawiają uśmiech na twarzy, ale jest jeden dzień, w którym te chwile powodują mocniejszy ucisk serca.

Tym dniem jest ostatni dzień lata, łączący w sobie nostalgię i smutek, że wakacyjny czas dobiega końca, chociaż uważam, że beztroskość możemy w sobie pielęgnować każdego dnia i to chciałam przekazać tą piosenką. Ostatni Dzień Lata to utwór, który ma przypomnieć słuchaczowi, że dobrze spędzony czas nie ma wyznaczonych ani dat, ani miejsc.
 – opowiada Alicja

Zobacz również: Anne-Marie – UNHEALTHY – recenzja płyty

Alicja rozkochuje swoich słuchaczy w brzmieniach muzyki R’n’B oraz soul. W jej nowych utworach usłyszymy autorskie teksty opierające się na osobistych doświadczeniach. Piosenkarka swoje możliwości wokalne udowodniła nieraz – wygrywając różne formaty telewizyjne w Polsce, ale i grając na zagranicznych scenach przed międzynarodową publicznością. Występy na żywo to jej niekwestionowana siła. Wraz z kolejnymi wydanymi singlami i pracą nad debiutanckim albumem poznajemy ją jednak na nowo, jako artystkę.

16 września Alicja wraz zespołem wystąpi w Domu Literatury podczas festiwalu Great September w Łodzi.

Obrazek główny: materiały prasowe // Universal Music Polska

ŚLEDŹ NAS NA IG
https://instagram.com/popkulturowcy.pl
Katarzyna Florczak

Lubi pisać, czytać, czasem coś namaluje. Zdarza jej się oglądać serial do piątej nad ranem. Fanka starych kryminałów, spaghetti carbonara i zachodów słońca nad morzem.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze