Shabazz Palaces powraca z nową EP-ką ROBED IN RARENESS

Robed In Rareness, najnowsza EP’ka Shabazz Palaces ukaże się 27 października nakładem wytwórni Sub Pop. Jest to pierwszy nowy materiał grupy od czasu wydania The Don of Diamond Dreams w 2020 r.

Na czele Shabazz Palaces stoi wokalista i producent Ishmael Butlera, którego nieustające dążenie do ponownej interpretacji sobie hip-hopu – nawet gdy wkracza w swoją piątą dekadę życia – pozostaje niezmienne. Robed In Rareness z szacunkiem spogląda w przeszłość, obejmuje stale ewoluującą teraźniejszość, ale jest mocno zakorzeniony w przyszłości. Na płycie pojawią się goście tacy jak: Royce The Choice i Porter Ray z Seattle, O Finess z Colorado Springs, Geechi Suede (z Camp Lo) z Bronxu oraz syn Butlera, niezrównany Lil Tracy.

Zobacz również: Hozier – Unreal Unearth – recenzja płyty

Zatrać się w animowanej wizualizacji do premierowego singla Binoculars (feat. Royce The Choice), wyreżyserowanej przez Jacoba Kasara.

Źródło obrazka wyróżniającego: fot.  Stephen Gray/ materiały prasowe PIAS

Krystian Błazikowski

Cichy wielbiciel popkultury. Pisanie zawsze było cichym marzeniem, które mogę zacząć spełniać. Na co dzień wielki fan Marvela, fantasy oraz horroru. Całość miłości do filmu domyka kino azjatyckie.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze