Sarsa ogłasza preorder nowego albumu i trasę koncertową

Sarsa w zupełnie nowej, naturalnej odsłonie – zapowiada preorder nadchodzącego albumu oraz jesienną trasę koncertową. Premierę krążka *jestem marta zaplanowano na 6 października, a już teraz można zamówić go w przedsprzedaży.

Nowy materiał zapowiadały już zagadkowy, melorecytowany Prolog i buntowniczy, post punkowy Balet zaśpiewany w duecie ze Zdechłym Osą oraz singiel Ciasto, taneczny, energetyczny i tętniący bitem utwór opowiada o potrzebie zrzucenia z siebie starych warstw.

Album jestem marta zapowiadały skrupulatnie przemyślane i podzielone na rozdziały single: intrygujący i melorecytowany Prolog 5 minut; buntowniczy i postpunkowy Balet zaśpiewany w duecie ze Zdechłym Osą; energetyczne Ciasto o potrzebie zrzucenia z siebie starych warstw; poruszająca, intymna i kobieca ballada Księżyc czy przebojowa i taneczna Zuch dziewczyna.

Album ukaże się już 6 października na dwóch nośnikach – CD oraz LP. Link do preorderu: https://www.sklepzmuzyka.pl/sarsa/jestem_marta

Zobacz również: Dawid Podsiadło – relacja z koncertu na PGE Narodowym

Zapowiedzi premiery płyty towarzyszy także ogłoszenie jesiennej trasy Artystki oraz organizowana wraz ze Sklepem z Muzyką i bileterią Eventim akcja promocyjna, w której przy zakupie płyty – można otrzymać kod zniżkowy na zakup biletu na koncert.

Szczegóły akcji: https://www.eventim.pl/campaign/sarsa-jestem-marta

Harmonogram trasy koncertowej *jestem marta:

  • 28.10 kraków – studio (festiwal synestezje)
  • 05.11 gdańsk – stary maneż
  • 18.11 opole – ncpp
  • 19.11 wrocław – stary klasztor
  • 20.11 warszawa – niebo

Bilety na koncerty – trasa *jestem marta: https://www.eventim.pl/artist/sarsa/

Obrazek wyróżniający: Fot. Klaudia Piekarska // Kayax // materiały prasowe


ŚLEDŹ NAS NA IG
https://instagram.com/popkulturowcy.pl
Natalia Banaś

Nie umie pisać o sobie, bo zawsze zapomina coś o sobie dodać. Kobieta wielu zainteresowań i zajęć, ale popkultura zawsze pozostaje na jednym z pierwszych miejsc.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze