Meg 2 – znamy datę publikacji na HBO Max

Rewelacyjna informacja dla wszytskich sympatyków morskich kreatur i Jasona Stathama. Meg 2 już w tym miesiącu znajdzie się na platformie HBO Max.

Znamy dokładnie datę premiery Meg 2: Głębia na platformie steramingowej. Film pojawi się na HBO Max 29 września 2023 roku. Także jeśli ominęła was okazją zobaczenia tego widowiska w kinie, będziecie mieli sposobność zrobić to w warunkach domowych.

Zobacz również: One Piece Live Action – recenzja serialu. Warto było czekać

Film to jak wskazuje tytuł kontynuacja filmu The Meg. Jason Statham ponownie pojawia się tu w roli głównej (oczywiście obok rekinów) odgrywając postać Jonasa Taylora. Na naszego bohatera czeka jednak starcie o większej skali niż poprzednio. Bowiem na przeciw niemu nie stanie jedynie gigantyczny megalodon, ale cały zastęp prehistorycznych monstrów.

Obsade poza Jasonem Stathamem zasilą również: Cliff Curtis, Page Kennedy, Shuya Sophia Cai, Able Wanamakok, Skyler Samuels, Sienna Guillory oraz Wu Jing. Reżyserem filmu jest Ben Wheatley, natomiast scenariusz napisali Jon Hoeber, Erich Hoeber i Dean Georgaris na podstawie własnego pomysłu i powieści The Trench Steve’a Altena.

INSTAGRAM
https://www.instagram.com/popkulturowcy.pl/
Tymoteusz Łysiak

Entuzjasta popkultury, który najpewniej zamiast kolejnego "Obywatela Kane" wolałby w kinie więcej produkcji w stylu "Toksycznego mściciela". Fan dziwności, horroru, praktycznych efektów, kociarz, psiarz i miłośnik ludzi. W grach lubujący się w satysfakcjonującym gameplay'u. Życie teatrem absurdu.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze