Scena Główna mBank/ Mastercard na festiwalu Great September

Największe gwiazdy i trzy dni koncertów otwarte dla wszystkich – do zobaczenia pod Sceną Główną mBank/ Mastercard na festiwalu Great September!

Mamy Darię Zawiałow na chacie i Mroza, który zamienia wszystko w Złoto. Nowe nadzieje polskiej muzyki i projekty specjalne, których nie warto przegapić na żywo. 14 września rusza Great September, a z nim otwarta dla publiczności z okazji celebracji 600 lat Łodzi Scena Główna mBank/ Mastercard – zapraszamy!

Od początku chcieliśmy, by festiwal Great September był największym świętem polskiej muzyki w naszym kraju. By przyjeżdżały na niego największe gwiazdy i młodzi wykonawcy, którzy też chcą być rozchwytywani jak ich idole. Żeby między koncertami można było spotkać i wymienić się doświadczeniami z menedżerami, wydawcami płyt czy promotorami By mogli do nich dotrzeć wszyscy, którzy potrzebują pochwalić się swoją muzyką. Albo po prostu o niej porozmawiać. W tym roku takich okazji będzie sporo – także pod naszą największą Sceną Główną mBank/  Mastercard, otwartą dla wszystkich mieszkańców Łodzi i gości

– zachęca Artur Rojek, dyrektor artystyczny festiwalu.

Zobacz również: Imagine Dragons – Mercury World Tour – relacja z koncertu

Scena Główna mBank
Scena Główna mBank/ Mastercard Fot. Great September

INSTAGRAM
https://www.instagram.com/popkulturowcy.pl/
Paweł Witkowski

Gram w planszówki. Piszę o planszówkach. Fanboy Marvela. Lubię: Mavel Champions LCG, Legendary Marvel, Na Skrzydłach, Terraformację Marsa, rzucanie kostkami i deck building.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze