Gru i Minionki: Pod przykrywką – zwiastun nowej animacji z kultowej serii

Studio Illumination zaprezentowało nowy trailer animacji na którą czekają wszyscy fani żółtych stworków. Premiera Gru i Minionki: Pod przykrywką zapowiedziana jest na 7 lipca 2024 roku.

Uniwersum Minionków stale się rozrasta. Tym razem studio odpowiedzialne za tę animację zamierza, po kilku historiach pobocznych, powrócić do głównej serii. Znany wszystkim fanom Gru nie może zaznać spokoju. Mimo, iż jego życie rodzinne z filmu na film zdaje się coraz bardziej układać oraz radzi sobie z mniej lub bardziej poważnymi zagrożeniami, pewnego dnia wszystko staje na głowie. Z więzienia ucieka jego arcywróg, który szuka na nim zemsty. Gdyby tego było mało, na świat przychodzi Gru Junior – co także jest dla tej postaci nie lada wyzwaniem. Gru z całą swoją rodziną musi uciekać, a wszystko to przy akompaniamencie Guns N’ Roses. Zapowiada się niezła zabawa!

Zobacz również: Będzie lepiej – recenzja filmu. To będzie trudny rok…

Za reżyserię nowych przygód Gru, jego rodziny i żółtych kompanów odpowiadają Chris Renaud oraz Patrick Delage. Scenariuszem zajęli się Mike White oraz Kena Daurio. Samym postaciom głosu udzielili zarówno znani z serii aktorzy, jak i ci dla których najnowsza część będzie pierwszym spotkaniem z franczyzą. W obsadzie głosowej najnowszego filmu znaleźli się Steve Carell i Will Ferrell. Towarzyszą im między innymi Joey King, Stephen Colbert, Sofia Vergara, Chloe Fineman, Madison Polan, Kristen Wiig czy Miranda Cosgrove.

Źródło obrazka wyróżniającego: kadr z zapowiedzi

Dominika Dąbek

Dużo ogląda. Jeszcze więcej czyta. Fanka Marvela, w szczególności jego kinowej odsłony oraz innych dobrych filmów, seriali i książek. W przerwach od tego wszystkiego składa zestawy Lego. W sieci znana jako movie_nika.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze