Granblue Fantasy: Relink już w sprzedaży

Wielka przygoda w przestworzach czeka! najnowszy jRPG akcji już dostępny na PlayStation 5 i PC.

Wydawca i deweloper Cygames ma ogromną przyjemność ogłosić dzisiejszą premierę – Granblue Fantasy: Relink. Tytuł jest dostępny fizycznie w Edycji Day One na PlayStation 5 i PC, oraz Edycji Kolekcjonerskiej również na PlayStation 5.

Zobacz również: Najlepsze seriale 2024 roku

W Ziemi Obiecanej pojawia się dziewczyna w błękicie. Istnieje świat, w którym wyspy o różnych kształtach i rozmiarach unoszą się na morzu chmur. To świat opuszczony przez bogów. Dawno, dawno temu, ludzie znani jako Astrals, próbowali przejąć kontrolę nad tym miejscem przy użyciu swojej przytłaczającej siły. Mieszkańcy nieba odparli jednak atak najeźdzców, dając początek nowej erze pokoju.Mieszkając na mało znanej wyspie w odległej części niebios, znajdujesz list pozostawiony przez ojca, który nakazuje ci wyruszyć na legendarną wyspę. Jednak zanim wyruszysz, spotkasz tajemniczą dziewczynę o imieniu Lyria, która nieuchronnie wprawi w ruch koła losu.

Granblue Fantasy: Relink
Granblue Fantasy: Relink | Plaion
Międzynarodowy hit Granblue Fantasy na urządzenia mobilne i PC powraca na konsolach jako RPG akcji z walkami w czasie rzeczywistym. Piękna i uwielbiana przez miliony fanów grafika 2D pieczołowicie odtworzona we wspaniałym 3D w najnowocześniejszej technologii.
Gracze przemierzać będą dobrze znane tereny Sky Realm pełne nowego życia i szczegółów. Przygotuj drużynę, wybierając maksymalnie cztery postacie z unikalnymi zestawami umiejętności pasującymi do twojego stylu walki i zmierz się z gigantycznymi wrogami, którzy wydają się nieskończenie ogromni, lub podłącz się do sieci, aby zagrać z maksymalnie trójką znajomych w trybie współpracy wieloosobowej i wspólnie wykonywać zadania.
Granblue Fantasy: Relink
Granblue Fantasy: Relink | Plaion
Granblue Fantasy: Relink jest już dostępne w pudełkowych edyjach: Day One na PlayStation 5 i PC, oraz Kolekcjonerskiej na PlayStation 5. Więcej informacji na oficjalnej stronie gry.
Źródło obrazka głównego: Plaion
Łukasz Biechoński

Nie straszny mu żaden zakątek popkultury. Ceni sobie tak samo teatralne musicale i opery jak kino splatter czy chorwackie sci-fi. Wierzy, że to nie budżet czyni dzieło, lecz artysta i jego wizja. Tabu dla niego nie istnieje tak długo, jak obie strony czują się w dyskusji komfortowo.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze