Dead Island 2 od teraz w usłudze Xbox Game Pass

.Przygotowane przez Dambuster Studios i opublikowane przez PLAION pod marką wydawniczą Deep Silver, to emocjonujące RPG akcji pozwala walczyć z zombie w piekielnej wersji Los Angeles (lub, jak lubimy je nazywać, HELL-A).

Dead Island 2 jesteś jednym z, w jakiś tajemniczy sposób, odpornych Pogromców działających w mieście poddanym kwarantannie z powodu śmiercionośnego wirusa. Twoim zadaniem jest wyruszenie w niesamowitą podróż, poznanie szalonych postaci i zwiedzenie doskonale znanych miejscówek, takich jak Beverly Hills, Venice Beach czy Santa Monica, aby odkryć prawdę stojącą za wybuchem epidemii, a także w kogo lub w co przemieniają się zarażeni. Możesz to zrobić od ręki już dziś, ponieważ gra jest już dostępna w usłudze Game Pass.

Zobacz również: Diuna: Część druga – przedpremierowa recenzja filmu. Widowisko!

Przygotuj się na zabijanie wielu różnych typów zombie. Każdy posiada własne mutacje, ataki i odmiany charakterystyczne dla różnych dzielnic Piekielnego LA.

Zabijanie zombie jeszcze nigdy nie było tak przyjemne.  Gracze w pełni odczują każdą egzekucję, dzięki opracowanemu przez Dambuster rewolucyjnemu systemowi F.L.E.S.H. Całkowicie Lokalizacyjny System Patroszenia Humanoidów (Fully Locational Evisceration System for Humanoids) sprawia, że rozczłonkowanie jest cudownie krwawe.

Aby pomóc w rzezi, gra oferuje mnóstwo typów oręża, modów oraz unikatowych umiejętności pozwalających na tworzenie szalonych kombinacji. Tyczy się to zarówno broni białych, jak i dystansowych. A jeśli to nie wystarczy, możesz bawić się ze znajomymi w trybie współpracy dla maksymalnie trójki graczy.

Dead Island 2 jest dostępne na konsole Xbox oraz PlayStation, a także PC w polskiej wersji językowej (z napisami). Natomiast więcej informacji znajdziesz na oficjalnej stronie gry.

Źródło obrazka głównego: Plaion

Łukasz Biechoński

Nie straszny mu żaden zakątek popkultury. Ceni sobie tak samo teatralne musicale i opery jak kino splatter czy chorwackie sci-fi. Wierzy, że to nie budżet czyni dzieło, lecz artysta i jego wizja. Tabu dla niego nie istnieje tak długo, jak obie strony czują się w dyskusji komfortowo.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze