Mechy zmierzają do Helldivers 2! Developer potwierdza

Arrowhead zapowiada aktualizację, na którą liczyli wszyscy gracze. Developer potwierdza, że trafi do gry już niebawem. 

Długo wyczekiwane mechy Helldivers 2 oficjalnie nadchodzą i pojawią się już niedługo. Przez ostatnie tygodnie do sieci trafiło mnóstwo przecieków i enigmatycznych komentarzy sugerujących zbliżający się debiut właściwych kombinezonów mecha. W końcu deweloper Arrowhead Game Studios potwierdził nadchodzący debiut egzoszkieletu EXO-45 Patrio Exosuit w dzisiejszym tweecie.

Zobacz również: Helldivers 2 — recenzja gry. Prawdziwy smak demokracji

Mechy zostały wcześniej zapowiedziane w zwiastunie gry, który zapowiadał, że będą dostępne wkrótce po premierze. Technicznie jesteśmy dokładnie w harmonogramie z tym zwiastunem. Oczywiście, wkrótce może oznaczać cokolwiek od tego tygodnia do kilku tygodni od teraz. Jednak marcowy debiut wydaje się być rozsądnym zakładem, jeśli nic się nie zmieni.

Już niebawem okaze się, czy wyposażenie mechów takich jak EXO-45 może być dostosowywane. Nie wiadomo na ten moment również, czy będą dostępne do przyzwania jako jeden z manewrów, czy może tylko jako odkrywalne bonusy, podobnie do artylerii SZSZ możliwej do wykorzystania w niektórych misjach.

Jedno wiemy na pewno: żołnierzom na galaktycznym froncie Helldivers 2 na pewno przydałoby się wsparcie gigantycznych maszyn. Wojna o obronę Super Ziemi nie staje się łatwiejsza, a w miarę jak coraz więcej planet pada ofiarą Terminidów i Automatonów, oficjalny discord gry rozpala się do czerwoności gdy gracze coraz aktywniej rozplanowują strategię galaktycznych starć.


Źródło obrazka głównego: materiały promocyjne studia Arrowhead

Łukasz Biechoński

Nie straszny mu żaden zakątek popkultury. Ceni sobie tak samo teatralne musicale i opery jak kino splatter czy chorwackie sci-fi. Wierzy, że to nie budżet czyni dzieło, lecz artysta i jego wizja. Tabu dla niego nie istnieje tak długo, jak obie strony czują się w dyskusji komfortowo.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze