Najważniejsze zapowiedzi z Xbox Partner Preview

Trzydziestominutowa transmisja obejmowała ponad dziesięć nowych zwiastunów dla nowych i nadchodzących gier na konsolę Xbox. Wśród nich pojawiły się zapowiedzi produkcji od polskich twórców.

W środę, 6 marca, Microsoft zorganizował wydarzenie Xbox Partner Preview. Pojawiły się zapowiedzi projektów od czołowych wydawców.  Wśród nich znaleźli się: Capcom, Nexon, EA oraz 11 Bit Studios. Wydarzenie było transmitowane na platformach Twitch i YouTube o godzinie 18:00 czasu Europejskiego. Wszystkie najważniejsze zaprezentowane podczas panelu zwiastuny przedstawiamy poniżej.

Zobacz również: The Thaumaturge – recenzja gry. Gotta catch’em all


FINAL FANTASY XIV

Square Enix w końcu dowiezie Final Fantasy XIV Online na Xbox Series X 21 marca. Kultowa odsłona serii jest już dostępna na PlayStation 4, PlayStation 5 i PC. Natomiast gracze na Xbox wreszcie będą mieli szansę wypróbować grę. Z kolei subskrybenci Xbox Game Pass Ultimate będą mieli dostęp do wersji Starter Edition od 21 marca do 19 kwietnia. Otwarta beta FFXIV jest już dostępna na Xbox Series X.


THE SINKING CITY 2

Studio Frogwares ujawniło podczas panelu Xbox Partner Preview sequel The Sinking City na nowym zwiastunie. Wideo przenosi nas z powrotem do lovecraftowskiego miasta Arkham i zwiastuje tajemnicę jego nieuchronnej zagłady. The Sinking City 2 to według developerów pełnoprawna gra survival horror. Pomimo faktu bycia bezpośrednią kontynuacją hitu z 2019 roku, będzie miała samodzielny wątek fabularny. The Sinking City 2 trafi na PlayStation 5, komputery z systemem Windows oraz Xbox Series X w 2025 roku.


STALKER: LEGENDS OF THE ZONE TRILOGY

W skład STALKER Legends of the Zone Trilogy wejdą trzy klasyczne gry STALKER — Shadow of Chernobyl, Clear Sky i Call of Pripyat. Trylogia jest już dostępna na Xbox Xbox Series X i One (poprzez kompatybilność wsteczną).


CREATURES OF AVA

Nowa przygodowa gra o zbieraniu uroczych stworzeń, Creatures of Ava, pozwala oswoić dzikie bestie podczas ratowania świata. Gra będzie dostępna na komputery PC z systemem Windows i konsolę Xbox Series X w ramach usługi Game Pass.


Kontynuuj czytanie zapowiedzi z Xbox Partner Preview na następnej stronie!


Strony: 1 2

Łukasz Biechoński

Nie straszny mu żaden zakątek popkultury. Ceni sobie tak samo teatralne musicale i opery jak kino splatter czy chorwackie sci-fi. Wierzy, że to nie budżet czyni dzieło, lecz artysta i jego wizja. Tabu dla niego nie istnieje tak długo, jak obie strony czują się w dyskusji komfortowo.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze