Księgowy 2 – mamy nowe informacje na temat sequela!

Fani thrillera Księgowy z 2016 roku z pewnością ucieszą się na wiadomość, że ruszyły prace nad sequelem. Do swoich ról powrócą Ben Affleck jako Christian Wolff oraz Jon Bernthal jako Brax, a także J.K. Simmons jako Ray King.

Akcja Księgowego 2 rozpocznie się kilka lat po wydarzeniach z pierwszej części. Christian Wolff żyje teraz na uboczu, prowadząc spokojne życie. Jednak jego spokój zostaje zakłócony, gdy zostaje wplątany w morderstwo byłego szefa Mediny. Aby rozwiązać zagadkę i dojść do prawdy, Wolff będzie musiał ponownie połączyć siły ze swoim bratem Braxem.

Zobacz również: Biała odwaga – recenzja filmu. Trzeba się ułożyć, spokój mieć i wypchane kieszonki

Za reżyserię Księgowego 2 będzie odpowiadał Gavin O’Connor, który z powodzeniem zrealizował również pierwszą część. Scenariuszem natomiast zajmie się Bill Dubuque znany z takich hitów jak Ozark, Sędzia czy Głowa rodziny.

Księgowy 2
źródło: filmweb.pl

Obrazek wyróżniający: filmweb.pl

Dominika Dąbek

Dużo ogląda. Jeszcze więcej czyta. Fanka Marvela, w szczególności jego kinowej odsłony oraz innych dobrych filmów, seriali i książek. W przerwach od tego wszystkiego składa zestawy Lego. W sieci znana jako movie_nika.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze