The 1975 – koncert już jutro!

The 1975 w Polsce! Koncert odbędzie się już jutro, 13 marca 2024 roku w warszawskiej hali COS Torwar. 

W ciągu ostatniej dekady The 1975 mocno ugruntowali swoją pozycję definiującego zespołu swojego pokolenia dzięki charakterystycznej estetyce, wiernym fanom i unikalnemu podejściu do dźwięków.  Wydany w październiku ubiegłego roku piąty studyjny album zespołu Being Funny In A Foreign Language spotkał się z licznymi pochwałami, a The FACE określił go jako album z masywnymi dźwiękami, nieskazitelną produkcją i szczerym romantyzmem, a Rolling Stone przyznał, że zespół potwierdził swoją pozycję w czołówce pop-rocka ostatnich lat. Krążek sprzedał się lepiej niż pozostałe albumy z Top 5, zapewniając zespołowi piąty z rzędu oficjalny numer 1 w Wielkiej Brytanii. Zespół został również ukoronowany tytułem Best Rock/Alternative Act na BRIT Awards 2023.

Zobacz również: Najciekawsze koncerty 2024 roku w Polsce. Metallica, Justin Timberlake, Rod Stewart i więcej!

Poprzednia trasa zespołu At Their Very Best objęła areny w USA, Kanadzie, Wielkiej Brytanii, Europie, Australii, Nowej Zelandii i Azji, a to wszystko w ciągu ostatnich dziewięciu miesięcy, z liczbą ponad 500 tysięcy sprzedanych biletów. Pomiędzy imponującą inscenizacją, wysoce koncepcyjną sztuką performatywną i zaskakującymi występami gościnnymi, trasa była chwalona i nazwana trasą zespołu, który jest w szczytowej formie; twierdzenie to zostało poparte mnóstwem pięciogwiazdkowych recenzji od krytyków. The 1975 Still… At Their Very Best ustawi poprzeczkę jeszcze wyżej, oferując nową, rozszerzoną produkcję.

The 1975 ogłosili niedawno wydanie kilku nowych, limitowanych edycji swojego debiutanckiego albumu The 1975, aby uczcić 10. rocznicę wydania płyty. Obejmuje to wydanie winylowe 4-LP Deluxe  zawierające: The 1975 plus EP Facedown, EP Sex, EP Music For Cars i EP IV, a także biały winyl w rozkładanej okładce, białą kasetę z limitowanej edycji oraz zestaw 2 płyt CD zawierający album i nagranie na żywo ich pierwszego wydania, granego w całości na żywo w Gorilla w Manchesterze na początku tego roku.

Fot. Universal

Krzysztof Wdowik

Nie lubi (albo nie umie) mówić zbyt poważnie i zawile o popkulturze. Nie lubi też kierunku, w którym poszedł Hollywood i branża gamingowa. A już na pewno nie lubi pisać o sobie w trzeciej osobie. W ogóle to on mało co lubi.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze