Ruszyły testy pre-alpha gry The Vindictus: Defying Fate

Staw czoła ogromnym celtyckim potworom. Pospiesz się – playtesty potrwają tylko do 18 marca!

Nexon rozpoczyna testy pre-alpha gry Vindictus: Defying Fate. Gracze mogą uzyskać dostęp do bezpłatnych wczesnej wersji tej nadchodzącej gry RPG akcji na Steamie już teraz. Rozgrywka będzie dostępna do poniedziałku, 18 marca o godzinie 9:00 czasu Europejskiego.

Zobacz również: Mary & George – recenzja serialu. To nie nowi Bridgertonowie ani Tudorowie, a jakość sama w sobie

Jest to pierwsza szansa dla graczy, aby zapoznać się z wczesną wersją gry i przekazać Nexonowi swoje opinie. Zespół deweloperów zachęca wszystkich graczy do dzielenia się wrażeniami w okresie ankietowym, który rozpocznie się 13 marca o godzinie 4:00 i zakończy 19 marca o godzinie 9:00 czasu Europejskiego. Będzie można to zrobić korzystając z linku do ankiety na Vindictus: Defying Fate na oficjalnym serwerze Discord lub na stronie Steam, aby podzielić się swoimi przemyśleniami na temat tego, co się podobało i co dobrze by było, aby zostało dodane lub zmienione w miarę rozwoju gry.

Fani MMO Vindictus z 2010 roku z pewnością dobrze pamiętają Lanna i Fionę. Dwójka ukochanych bohaterów powraca w nowej odsłonie. Fiona jest wszechstronną wojowniczką uzbrojoną w długi miecz i tarczę, idealną dla graczy preferujących bardziej defensywny styl gry. Tymczasem Lann jest wojownikiem z dwoma mieczami, którego błyskawiczny refleks pozwala mu unikać ataków, jednocześnie szybko odpierając ataki przeciwnika. Gracze mogą grać w wybranej przez siebie wersji Fiony lub Lanna, eksplorując regiony oparte na koncepcjach z wczesnego świata.

Vindictus: Defying Fate
screen z gry Vindictus: Defying Fate | Nexon

Vindictus: Defying Fate to dynamiczna, średniowieczna przygoda fantasy, która łączy walkę pełną adrenaliny z głębią i personalizacją gier RPG. Zmierz się z przerażającymi stworzeniami Fomorian opartymi na klasycznej irlandzkiej mitologii i przygotuj się na przebiegłe potwory, które górują nad twoją postacią, gotowe rzucić wyzwanie twojej sprawności. Podejmij wyzwanie, wyrusz w podróż i stań się częścią sagi, która przeciwstawia się przeznaczeniu!

Vindictus: Defying Fate ukaże się na komputerach PC z systemem Windows za pośrednictwem Steam i konsolach. Zanurz się w akcji już dziś, odwiedzając oficjalną stronę Steam. Połącz się z innymi najemnikami, dołączając do oficjalnego serwera Discord i obserwując na Twitterze.

Łukasz Biechoński

Nie straszny mu żaden zakątek popkultury. Ceni sobie tak samo teatralne musicale i opery jak kino splatter czy chorwackie sci-fi. Wierzy, że to nie budżet czyni dzieło, lecz artysta i jego wizja. Tabu dla niego nie istnieje tak długo, jak obie strony czują się w dyskusji komfortowo.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze