Nawiedzony Dom oparty na Alone in the Dark?

Przygotowany przez THQ Nordic niezwykły Nawiedzony Dom oparty na kultowym horrorze sprawił, że influencerzy wrzeszczeli z przerażenia.

Czy zastanawialiście się kiedyś, jak by to było zostać uwięzionym w starej, przeklętej rezydencji? Uczestnicy niecodziennego doświadczenia Haunted House (Nawiedzony Dom), opartego na kultowym horrorze Alone in the Dark, przekonali się na własnej skórze! THQ Nordic zaprosiło najbardziej znanych twórców treści z całego świata do wzięcia udziału we wciągającej przygodzie w mroku. Nawiedzony Dom jest pełen odniesień do pierwowzoru i nadchodzącej gry. Czy potrafisz znaleźć wszystkie ukryte szczegóły?

Zobacz również: Outcast – A New Beginning – recenzja gry. Mesjasz Adelphy

We współpracy z Havas Entertainment, firma THQ Nordic zaangażowała Realm Pictures do przekształcenia rezydencji na prywatnej wyspie D’Oyly Carte w złowrogą enklawę horroru. Po rozwiązaniu tajemniczej zagadki uczestnicy odkryli zaproszenie do Nawiedzonego Domu. Po przybyciu na miejsce otrzymali instrukcje, a następnie pozostawieni sami sobie, aby stawić czoła czekającym okropnościom. Ostatecznie to wciągające doświadczenie trwało mniej więcej 60–90 minut. Każde ich posunięcie rejestrowały kamery rozsiane po całym budynku. Każde z indywidualnych przejśc można zobaczyć na oficjalnej stronie gry.

Gra Alone in the Dark jest przygotowywana przez studio Pieces Interactive ze Szwecji. Gra ukaże się na platformy PC, PlayStation®5 , jak również Xbox Series X w polskiej wersji językowej (z napisami) już 20 marca 2024.


Fot. główna: Plaion Polska

Łukasz Biechoński

Nie straszny mu żaden zakątek popkultury. Ceni sobie tak samo teatralne musicale i opery jak kino splatter czy chorwackie sci-fi. Wierzy, że to nie budżet czyni dzieło, lecz artysta i jego wizja. Tabu dla niego nie istnieje tak długo, jak obie strony czują się w dyskusji komfortowo.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze