nita powraca z nowym singlem

Po świetnie przyjętym singlu Thunder, który był propozycją nity na tegoroczną Eurowizję, artystka nie zwalnia tempa i prezentuje nowy utwór Hey. Tekst stworzyła we współpracy z Pauliną Przybysz i jest to zapowiedź kolejnego, muzycznego kierunku w karierze nity. Premierze towarzyszy teledysk nakręcony w Nowym Jorku.

Na początku lutego nita zaprezentowała swoją propozycję na tegoroczną Eurowizję – singiel Thunder, który szybko podbił serca jej fanów, ale także wielu dziennikarzy muzycznych i znalazł się na 5. miejscu w ogólnej klasyfikacji polskich Preselekcji na Eurowizję. To była jednak tylko rozgrzewka przed tym, jakie muzyczne nowości artystka szykuje na ten rok.

Zobacz również: Nitki – wywiad z nitą. Energiczna, refleksyjna, kontrastowa

Pierwszą z nich jest emocjonalny, ale zarówno taneczny singiel Hey, który opowiada o skomplikowanej relacji i wyznacza nowy kierunek muzyczny w twórczości nity.

Fot. główne: materiały prasowe

Natalia Banaś

Dumna psia mama, miłośniczka dobrej muzyki, kina oraz lisów. Dla relaksu ogląda i czyta horrory. Wiecznie z głową w chmurach i napiętym kalendarzem. Swoje popkulturowe zachwyty oraz frustracje przelewa na Worspressa i wiadomości głosowe do znajomych. Kiedy nie odpisuje, próbuje zrobić Ghostface'a na szydełku.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze